İskandinav Dekorasyon Fikirleri – Göz Alıcı İskandinav Ev Dekorasyonu Modelleri

İskandinav dekorasyonun estetik duruşunu beğeniyorsanız, bu tarzda bir ev oluşturmanız için hazırladığımız iskandinav dekorasyon fikirleri ve modellerine göz atın. Basitlik, fonksiyonellik ve doğanın muhteşem karışımı ile ideal bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz.

İskandinav Dekorasyon Örnekleri

İskandinav Dekorasyon Fikirleri

Güneş ışığının içeri girmesine izin verin! Evinizdeki ince çizgileri ve özenle seçilmiş mobilyaların daha iyi farkedilmesini sağlayacaklar.

İskandinav Ev Dekorasyonu

Sade dekorasyonunuzu duvara yerleştireceğiniz bir tablo galerisi ile zenginleştirin. Bu aynı zamanda dekorasyonunuza bir kişilik katacaktır.

İskandinav Dekorasyon Sarı Renk

İskandinav dekorasyon genellikle sade renklerden oluşur, fakat bu renklere ek olarak farklı bir renk daha katmak isterseniz en uyumlu rengin sarı olduğunu söylememiz gerekir.

İskandinav Stil Evler

İskandinav stilde döşenmiş bir ev için ideal yer döşemesi eskitilmiş ya da yeni ahşap döşemelerdir. Ortama mükemmel bir hava katarlar.

İskandinav Tarz Dekorasyon

Siyah beyaz çizgili ürünlerin modası asla geçmez. Bu odadaki kadar sık kullanmak zorunda değilsiniz. Sadece yastıklarda kullanmak ya da bu tarz bir halı almak da yeterli olabilir.

İskandinav Dekorasyon Bitkiler

İskandinav dekorasyon fikirlerinden belki de en önemlisi, odalarınıza yeşili yani bitkileri yerleştirmektir. İskandinav dekorasyonun sadeliği ile doğanın güzelliğini birleştirince mükemmel bir karışım elde edebilirsiniz.

İskandinav Dekorasyon Paletler

Sehpanın paletten oluşturulmuş olması müthiş bir detay olarak öne çıkıyor. Gereksiz öğelerden arındırılmış minimalist ve çok başarılı bir dekorasyon örneği.

Modern İskandinav Dekorasyon

Sarı rengin tonlarının bolca kullanıldığı ama kesinlikle sırıtmadığı güzel bir dekorasyon örneği daha. Daha renkli ve modern bir iskandinav dekorasyonu yapmak istiyorsanız, bu odayı olabildiğince irdeleyebilirsiniz.

İskandinav Mutfak Dekorasyonu

İskandinav dekorasyonu mutfakta nasıl yapabilirim diye düşünüyorsanız işte örnek alabileceğiniz bir mutfak! Beyaz ve ahşap tonlarının birleşiminden oluşmuş mobilyalar. Her tarafta karşınıza çıkabilecek bitkiler bu mutfağı çok iyi bir iskandinav mutfak haline getiriyor.

İskandinav Oturma Odası

İskandinav stilini seviyorsanız ama hayalinizdeki daha koyu renklerde döşenmiş bir ev varsa, bu odaya göz atın. Siyah deri koltuklar, geniş pencereler ve gözünüze her köşede çarpan bitkiler.

Gördüğünüz gibi her zevke göre farklı renk tonlarında iskandinav ev dekorasyonu yapmak mümkün. Daha fazla iskandinav dekorasyon fikirleri okumak için ve ülkemizde iskandinav evi en iyi uygulayan blogger’lardan birinin röportajını okumak için İskandinav Evim ile Dopdolu bir Röportaj yazımızı da okuyabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close