Küçük Evler için Amerikan Mutfak Modelleri ve 2024 Fiyat Listesi

Lineadecor Amerikan Mutfak Modelleri

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

Amerikan mutfak modelleri özellikle küçük evleri olanlar için çok doğru bir seçim olabiliyor. Ülkemizde yerden kazanmak için kullanılan Amerikan mutfaklar aslında yurtdışındaki ülkelerde çok daha farklı nedenlerle büyük evlerde bile tercih edilebiliyor. Sizin için en ünlü ve uygun fiyatlı markaların Amerikan mutfak modellerini ve 2024 ortalama fiyatlarını paylaşacağız.

Amerikan Mutfak Nedir?

Amerikan mutfak, bir başka deyişle açık mutfak salonla mutfağın herhangi bir duvarla ayrılmaksızın iç içe olmasıdır. Hem yerden kazanma adına, hem de daha samimi bir ortam oluşturmak adına tercih edilebilir. Amerikan mutfak kullanmanın dezavantajı ise mutfaktan yayılan kokuların zaman zaman rahatsız edici ve diğer eşyalara zarar verici olabilmesidir. Avantajları için ise mutfak olmamasından dolayı oluşacak geniş alana ek olarak, salona yakın bir mutfak mutfaktan yemek taşıma konusunda da size büyük avantaj sağlayacaktır 🙂

Amerikan Mutfak Modelleri

Çok şık ve modern beyaz renkte tasarlanmış Amerikan mutfak örneği. Oluşan samimi ve sıcak havayı bu fotoğraftan bile görebilirsiniz.

Amerikan Mutfak Modelleri Mürdüm Rengi

Mürdüm rengi Cooke Lewis marka Amerikan Mutfak modeline 1.600 TL civarı bir fiyattan sahip olabilirsiniz. Mutfağınızda renkli dekorasyonu tercih ederseniz iyi bir seçim olabilir.

Lineadecor Amerikan Mutfak Modelleri

Lineadecor’un 2024 model modern Amerikan mutfak modeli çok şık bir tasarıma sahip. Etna ismini verdikleri bu mutfak modelini geniş salonu olanlara önerebiliriz.

Eurodecor Amerikan Mutfak Modelleri

Eurodecor markasının Luna isimli Amerikan mutfak modeli de yine geniş alana sahip kişiler tarafından kullanılabilir. Beyaz ve ahşapın mükemmel karışımı ile ortaya çıkan tasarım da oldukça şık olmuş.

Amerikan Mutfak Çeşitleri Nelerdir?

Amerikan Mutfak modelleri ada mutfak, L şeklinde mutfak, U şeklinde mutfak ve dar uzun mutfak olarak 4’e ayrılıyor. En sık rastlanan ortada bir tezgahın olduğu ada mutfak çeşiti oluyor. Genellikle geniş alana sahip olmayan mutfaklarda diğer Amerikan mutfak çeşitleri kullanılıyor.

Adalı Amerikan Mutfak Modelleri

Amerikan Mutfak 2024 Fiyat Listesi

Amerikan mutfak modelleri 120 cm’lik ufak mutfaklar için 2.000 TL civarındaki fiyatlardan başlayarak, lüks ve geniş modellerde ise bu fiyat 100.000 TL’ye kadar yükseliyor.

Amerikan mutfaklar her ne kadar evlere şık ve samimi bir görüntü katsa da çeşitli nedenlerden dolayı sizin tercihiniz olmayabilir. Daha farklı mutfak dekorasyonu yazıları için linke tıklayabilirsiniz.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close