Birbirinden Farklı Mobilya Tasarımları – İlginç Mobilya Modelleri

Tasarımcılar belki günlük hayatta kullanım alanları olmasa da birbirinden farklı, ilginç ve yaratıcı mobilya tasarımları da yapıyorlar. Farklı mobilyala tasarımlarını günlük hayatımızda görmemiz çok zor, fakat içlerinden bazılarını evimizin ya da kafemizin bir köşesine koyarsak ilgi çekici, tarz bir görüntü oluşturabiliriz.

Bu tasarımlar hem dekorasyonumuza ayrı bir tarz katarlar hem de bir çok derde deva olabilirler. Örneklerde de görebileceğiniz gibi farklı mobilya tasarımları hayatımızı son derece kolaylaştırabiliyor. Evinizden bazı eşyaları atmadan önce kesinlike örneklere göz atmanızı öneririz.

Yaratıcı Mobilya Tasarımları

Farklı Mobilya Modelleri

Çok düzenli durmuyor olabilir ama hem çok yaratıcı bir tasarım olmuş hem de küçük evleri olanlara kitaplarını saklamak için harika bir alan oluşturduğunu söyleyebiliriz. Hem de böylece koltuktan kalkmadan eğilip kitabınızı alarak hemen okumaya başlayabilirsiniz 🙂

Yaratıcı Mobilya Örnekleri

Farklı mobilya tasarımlarında en beğendiğimiz tasarımlardan biri. Çok şık modern bir kitaplık ama aynı zamanda bu kitapları okurken sizi rahat ettirecek bir koltuk!

Farklı Mobilya Örnekleri

Hem tablo, hem masa! Siz onu nasıl kullanmak isterseniz o işlevi gören müthiş bir tasarım. Çok şık duran bir tabloya ekstra bir işlev kazandırmış.

Yaratıcı Kitaplık Modelleri

Kitaplarınızı okurken uzanmak ve aynı zamanda kitaplığınızın içinde olmak istemez miydiniz? Bu farklı mobilya tasarımı da size kitaplığın içinde müthiş bir konfor alanı oluşturmuş. Bu alanda kitap okumak oldukça keyifli olurdu.

Sandalyede oturup da bu hareketi yapmayan yoktur sanırım. Artık bu hareketi yaparken düşmeye son 🙂 Çok yaratıcı bir tasarıma sahip olan bu sandalyede arkanıza yaslanıp rahatça sallanabilirsiniz.

Yaratıcı Merdiven Modelleri

Çoğu zaman evimizde bir merdivene ihtiyaç duyarız. Fakat bir merdiven alıp evde bunu saklayabilmek büyük derttir, ayrıca görüntü açısından da kirlilik oluştururlar. Bu tasarımda merdivenizi artık şık bir sandalyeye dönüştürebilir ve istediğiniz bir köşede saklayabilirsiniz.

Yaratıcı Mobilya Modelleri

Evde biriken kitapları atmaya kıyamıyorsanız onları mobilyalara dönüştürün 🙂 Kitaplar ile koltuklar, sandalyeler masa ya da neyi hayal edebiliyorsanız yapabilirsiniz. Hem kitaplarınızı korumuş olursunuz hem de oldukça sağlam mobilyalara para harcamadan sahip olursunuz.

Farklı mobilya tasarımları hoşunuza gittiyse, Masa ve Sandalye Olabilen Koltuk yazımıza da göz atmanızı öneririz.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close