Yemek Odası Dekorasyonu için Farklı Masa Modelleri

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından biri şüphesiz ki yemek takımlarıdır. Salonları zenginleştiren ve değerli misafirlerimizi ağırlayacağımız yemek takımları belki de üzerinde en çok düşündüğümüz ürünler olarak karşımıza çıkar. Bu yazımızda sizler için faydası olacağını düşündüğümüz ve bu yılın trendleri arasında yer alan yemek takımlarının olmazsa olmazı masalara değineceğiz.

Modern Yemek Masaları

Eğer evinizin bütününde sadeliği tercih ettiyseniz, masa tercihinizi de bu yönde kullanmanız faydalı olacaktır. Böylelikle dekorasyonunuzun havasını bozmamış ve bir bütün haline getirmiş olursunuz. Açık renklerden hoşlanıyor ve salonunuzun yemek bölümünü bu şekilde tamamlamak istiyorsanız beyaz ve ahşap uyumunu kullanabilirsiniz. Eğer dekorasyonunuzda bu tarz bir yemek bölümüne yer vermek isterseniz web sitesinden detaylarını inceleyebilirsiniz.

berke mobilya masa modelleri

 

Sade ve Şık Masa Modelleri

Sade ama biraz da fark yaratan bir şıklığı olsun diyorsanız, klasiklerden koparak daha spesifik kesim masalara yönelebilirsiniz. Tek renkten sıyrılıp birbiriyle uyum içerisinde olan renklerle masa takımınızı zenginleştirebilirsiniz.

berke mobilya masa modelleri

Lüks Yemek Masaları

Lüks seviyorum ve bunu dekorasyonumda da hissettirmek istiyorum diyorsanız geniş masalar ile dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Farklı masa ayakları ve renk geçişleriyle tam da istediğiniz gibi bir takım oluşturabilirsiniz. Özellikle bu yıl hafif de olsa gold geçişler büyük ilgi görüyor diyebiliriz. Siz de bu şık geçişlere ev dekorasyonunuzda yer vermek istiyorsanız detaylı bir inceleme yapabilirsiniz.

berke mobilya masa modelleri

Vintage Masa Modelleri

Peki ya vintage aşıkları? Onları da tabii ki unutmadık. Her daim tercih edilen ve büyük ilgi gören vintage modeller de dekorasyonunuzda fark yaratmanıza yardımcı olabilir. Eskitilmiş masalar ve geniş gövdeli sandalyeler vintage modellerde vazgeçilmeziniz olacak.

berke mobilya masa modelleri

Metal ve Ahşap Yemek Masası Takımları

Ben her daim genç görünmeyi seviyorum diyenlerin evlerini de gençleştirecek modellere de elbette yer verdik. Bu yılın en çok tercih edilenlerinden biri belki de metal ile ahşap uyumu. Evinizde daha dinamik bir görüntü yaratmak istiyorsanız bu masa ve sandalye modelleri tam da size göre.

berke mobilya masa modelleri

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close