İkizler Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

ikizler burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

22 Mayıs – 21 Haziran arası doğumlu olan İkizler burçları için ev dekorasyonu tıpkı karakteristik özellikleri gibi eğlencelidir. Farklı tarzları ve renkleri korkusuzca iç içe kullanmayı sever. Bu aynı zamanda kararsızlıklarının dekorasyona yansıması gibidir.

ikizler burcuna göre dekorasyon

Sık sık eşyaların yerini değiştiren İkizler burcu evin en son halini asla bulamazlar. Bu yer değiştirme sonsuza kadar süreceği için çekip itmesi kolay mobilyaları tercih etmek en mantıklısı olacaktır. 

Bakalım bu deli dolu burcun dekorasyon tercihlerini belirleyen başka çarpıcı hangi özellikleri var.

İkizler Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Eklektik
En sevdiği renkler:  Turuncu ve sarı tonları
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Abajur ve lambaderler, rahat koltuklar
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Renkli, rahat ve yeni
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Farklı kültürlere ait dekoratif aksesuarlar
Evde favori alanı: Salon

Hava grubu burçlarına göre dekorasyon” yazısından hatırlayacağınız üzere İkizler burcu yaratıcı ve sanatsal yönü kuvvetli burçlardır. Hayal güçleri oldukça zengindir. Bu yönleri doğrudan evlerine de yansır.

ikizler burcu ev dekorasyonu

Sarılar, turuncular, maviler, kırmızılar, morlar, yeşiller… Farklı renkleri aynı anda görebilirsiniz bir İkizlerin evinde. Ancak favorileri güneşin tonlarıdır. Sıcakkanlı doğalarını bu renklerle dekorasyona da yansıtırlar.

ikizler burcu dekorasyonu

İkizler burcuna en çok hitap eden tarz da yine farklı tarzların uyumlu birlikteliğini sunan eklektiktir. Modern, bohem, endüstriyel, klasik… Farklı stillere hitap eden eşyaların bir araya geldiği bir sergi gibidir İkizlerin evi.

İkizler Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

İkizler burcunun dekorasyonda neleri sevdiğine ve ne tarz tercihler yaptığına değindik. Ancak tüm bu sevilen şeyleri belli bir oranda uygulayarak göz alıcı bir uyum yakalayabiliriz sadece.

Bu sebeple İkizler burcuna evini döşerken olabildiğince kendini dizginlemesini ve daha az eşyaya evde yer vermesini tavsiye edeceğim. Böylece bir curcunanın önüne geçmiş hem de dikkatini dağıtan odaklanmanızı zorlaştıran eşyaları dekorasyona dahil etmemiş olursunuz.

ikizler burcu ev dekorasyonu nasıl olmalı

Hava grubu olarak teknolojiye ayrı bir ilgileri olan İkizler burcu evde en çok aydınlatma tasarımlarına önem verirler. Akıllı evler ilgilerini çeker. Takip ettikleri yeniliklerini evine de yansıtmak isterler. Bu konuyu da fazla abartmamanızı öneririz bütçenizi sarsmamak adına.

ikizler burcu ev dekorasyonu

Onun dışında sohbet etmeyi, misafir ağırlamayı ve gezmeyi yeni kültürlerle tanışmayı seven İkizler burcu evine mutlaka rahat bir koltuk, renkli ve modern duvar kağıtları, etnik dekoratif aksesuarlar bulundurmalı. Bu detaylar kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacaktır.

İkizler Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

Yeniliğe ve yeni şeylere oldukça açık bir olan İkizlere ev hediyesi olarak farklı kültürlere ait etnik aksesuarlar alabilirsiniz. Afrika duvar sepeti, duvar maskeleri, Kızılderili bibloları, Buda heykeli…

ikizler burcuna ev hediyesi ne alınır

Aynı zamanda bütçenizi zorlamak isterseniz teknolojik aletler ya da aydınlatma ürünleri de (abajur, masa lambası gibi) İkizlere hediye olarak tercih edilebilir.

 

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close