Yengeç Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

yengeç burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

22 Haziran – 23 Temmuz arası doğumlu olan Yengeç burçları için ev dekorasyonu oldukça önemlidir. Tam bir evcimen olan bu burca mensup kişiler, evlerinde vakit geçirmeyi çok severler. Ev onlar için yuva demektir. Bu yüzden de kendilerini rahat hissedebilecekleri bir dekorasyonda evlerini döşerler.

yengeç burcu ev dekorasyonu

Ayrıca geleneklerine de sıkı sıkıya bağlı olan Yengeç burçları evlerinde yadigar kalan eşyalara da yer verirler. Onların evi modern tarzın rahatlığı ve anıların izinde kendisini bulur. 

Yengeç Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Geleneksel – Modern
En sevdiği renkler:  Gri – Mavi – Yeşil
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Gümüş detaylar, yumuşak diz battaniyeleri
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Sadelik, şıklık ve geleneksel
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Fotoğraf çerçeveleri
Evde favori alanı: Salon

Su grubu burçlarına göre dekorasyon”  yazısında Yengeçlerin ne kadar duygusal burçlar olduğunu belirtmiştim. Bu duygusallık ev dekorasyonundaki tercihlerine de yansımaktadır.

Özellikle soft ve pudramsı tonları tercih eden Yengeç burçlarının dekorasyonda en sık kullandığı renkler arasında mavi, yeşil ve gri yer almaktadır. Suyun dinginliğini hatırlatan bu renkler huzur verici bir etkiye sahiptir.

yengeç burcu dekorasyon tercihi

En çok salonda vakit geçirmeyi seven Yengeçler, ellerinin altında bir diz battaniyesi ya da şal bulundurmayı çok severler. Yumuşacık koltuklarına uzanıp kestirmeye bayılırlar çünkü.

Yengeç Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Eğer bir Yengeç burcuysanız evinizi dekore ederken abartıdan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Ama bu demek değildir ki evde hiç şık aksesuarlar kullanmayacaksınız. Tabii ki sadeliği gümüş detaylarla biraz olsun kırabilirsiniz. Gümüş vazolar, aynalar, şamdanlar…

yengeç burcu dekorasyon önerileri

Ailenize ve geleneklerinize düşkün olduğunuz için duvarlarda birçoğu muhtemelen kendinize çektiğiniz akraba ve arkadaşlarınızın çerçeveli fotoğraflarına yer vermelisiniz. Bu size kendinizi daha güvende hissettirecektir.

yengeç burcu ev dekorasonu nasıl olmalı

Ufak bir uyarı: Büyükanne dokunuşlarında aşırıya kaçmayın. Çok fazla dantel ve güpürden uzak durmaya çalışın. Ultra feminen parçaları daha klasik parçalarla kombinleyerek kullanırsanız dengeyi yakalayabilirsiniz.

Yengeç Burçlarına Ev Hediyesi Ne Alınır?

Yengeç burcuna ev hediyesi ne alırsanız alın onu çok mutlu edeceksiniz. Evini ve evde olmayı çok seven bu burca gümüş aksesuarları, koltuk şalı, kırlent gibi ürünleri hediye olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

yengeç burcuna ev hediyesi ne alınır

Ayrıca eğer yakın bir arkadaşınızsa onunla özel bir anınızda çekildiğiniz fotoğrafı çerçeveletip hediye de edebilirsiniz. Bu da onu hem çok duygulandıracak hem de onu duvarından hiç indirmeyecektir.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close