Su Grubu Burçlarının (Balık, Yengeç, Akrep) Dekorasyon Tercihleri

Su grubuna mensup burçlar en duygusal ve romantik burçlardır. Dekorasyon zevklerini de bu duygusal kişiliklerinin şekillendirdiği düşünülürse, evlerinde geçmişe ait anıları canlandıracak eşyalara sıkça rastlamak muhtemeldir.

Aile büyüklerinden hatıra kalan bir ayna, antika eşyalar, eski dolaplar… Bir Akrep, Balık ya da Yengeç’in evinde bunlardan biri mutlaka vardır. Ya da geçmişe ait küçük bir iz, anıları hep canlı tutacak.

Su grubu burçları evlerini dekore ederken daha çok pastel renkleri tercih ederler. Bu onların romantik yapılarına da oldukça uygundur.

Yumuşak rahat mobilyalar, çiçekli yastıklar, ahşap ve porselenler su grubu burçlarının vazgeçilmezleridir.
Su grubu burçları için evleri mabed gibidir. Ancak bu mabedin en önemli yeri ise mutfaktır. Anaç burçlar olan Yengeç, Balık ve Akrep evde en çok mutfakta vakit geçirirler. Bu burçların mutfak dekorasyonları rahatlatıcı ve huzur verici olmalıdır.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close