Aslan Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

aslan burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

24 Temmuz – 23 Ağustos arası doğumlu olan Aslan burçları için ev dekorasyonu anlatmak yerine aslına bakarsanız saray dekorasyonundan bahsedebiliriz. Çünkü lider ruhlu ve gösterişi seven bu burcun evi evden çok saraya benzer.

aslan burcu ev dekoraysonu

Rahat ama şık mobilyalar, leopar desenleri, Afrika maskeleri, kadife kumaşlar, şömine…  Bir Aslan burcunun evinde onun bir krala ya da kraliçeye ait olduğunu hissettirecek her türlü cesur seçimleri görebilirsiniz.

Bakalım burçların liderinin dekorasyon tercihlerinde başka hangi iddialı parçalar yer alıyor.

Aslan Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Avangart
En sevdiği renkler:  Altın rengi
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Oymalı mobilyalar, varaklı aynalar
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Gösteriş, lüks, marka
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Kimsede olmayan el yapımı aksesuarlar
Evde favori alanı: Yatak odası

Ateş grubu burçlarına göre dekorasyon” yazısında Aslanların ne kadar çok gösterişi sevdiğini belirtmiştim. Bunu evlerine girer girmez gözlerinizi kamaştıran ışıltıdan da fark edebilirsiniz.

Özellikle altın rengini severek kullanan Aslan burçlarının bu rengin ışıltısına siyah, kırmızı gibi yine kimsenin kolay kolay tercih etmeyeceği renkleri dahil ettiğini görebilirsiniz.

aslan burcu dekorasyon önerileri

Lüksü seven Aslan burçları evdeki eşyalarının da marka olmasına dikkat eder. Halıları Afgan, duvardaki tablo sergiden, yastığı kuş tüyündendir.

Aslan Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Peki, siz bir Aslan burcuysanız ve evinizi kişiliğinize ve burcunuzun özelliklerine göre nasıl döşemeniz gerektiğini kestiremiyorsanız size vereceğim birkaç tüyodan ilham alabilirsiniz.

Siz büyük bir evde oturmayı seversiniz. Özellikle pişirmeyi sevdiğiniz için mutfağın da büyük olması sizi mutlu edecektir. Ayrıca evde kalabalık misafir ağırlamayı ve parti vermeyi sevdiğiniz için büyük bir yemek masası tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

aslna burcu dekorasyonu

Buna ek olarak kesinlikle modern ve sade mobilyalardan uzak durmalısınız. Sizi yansıtan avangart mobilyaları, varaklı aynaları, egzotik desenli kumaşları, saten, kadife gibi özellikli kumaşları tercih etmeniz sizi yuvanızda hissettirecektir.

Aslan Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

O sizi evine davet ettiğinde “Aslan burcuna hediye ne alınır” diye kara kara düşünmeye başladıysanız çok haklısınız, çünkü onu memnun etmek size pahalıya mal olabilir.

aslan burcu ev hediyesi

Markası olan kaliteli duran ve hiç kimsede olmayan el yapımı şeylere özel bir ilgi duyan Aslan burcuna ev hediyesi olarak çini fincan takımı, üzerinde isminin baş harfi işli olan peçeteler, kırlent kılıfları gibi üzerine düşünülmüş alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close