Ateş Grubu Burçlarının (Aslan, Koç, Yay) Dekorasyon Tercihleri

Ateş grubu burçları; Aslan, Koç ve Yay’dır. Bu burçlar gösterişi ve şa’şaayı severler. Parlak renklerden hoşlanırlar. Dolayısı ile dekorasyon tercihleri de bu beğenileri etrafında şekillenecektir.

Dekorasyonda daha çok kırmızı, pembe, fuşya gibi dikkat çekici renkleri tercih eden ateş grubu burçları, enerjilerini bu renklerle evlerine yansıtırlar.

Her şeyin en iyisine ve kalitelisine sahip olmak isteyen ateş grubu burçları evlerini dekore ederken marka eşyaları tercih ederler.
Lüksü seven Ateş burçları evlerini de pahalı, marka ve özel parçalardan oluşan dekoratik eşyalarla dizayn ederler.
 
Seyahat etmeyi seven Koç, Aslan ve Yay burçları gittikleri yerlerden topladıkları özel aksesuarlarla evlerini dekore etmeyi severler.
Evde fazla vakit geçirmemelerine rağmen ateeş grubuna mensup burçlar, güneş ışığı alan aydınlık bir evde yaşamayı tercih ederler..

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close