Hava Grubu Burçlarının (Kova, Terazi, İkizler) Dekorasyon Tercihleri

Kova, İkizler ve Terazi burçları hava grubu burçlarını oluştururlar.

Bu burçlar mensup oldukları hava grubundan mı bilinmez, gökdelenlerde ya da yüksek yere kurulmuş lüks sitelerde yaşamak isterler.

Modern hayatı severler, teknolojiyi yakından takip ederler. Bir hava burcuna mensup kişinin evinde müzik sistemi olmazsa olmazlardandır. Tabii diğer elektronik cihazları da göz önünde bulundurmak lazım.

Kova, İkizler ve Terazi yani hava grubu burçları ev ve ofislerini dekore ederken bu teknolojik meraklarını da dekorasyona yansıtırlar. Bu yüzden genellikle evlerinde gri rengin ağırlıkta olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Entellektüel olarak nitelendirilen hava grubu burçları sohbet etmeyi çok severler. Bu yüzden de evlerine tüm arkadaşlarını sığdırabilecekleri ve uzun uzun sohbet edebilecekleri bir yemek masası alırlar.

Kova, İkizler ve Terazi burçları evlerini dekore ederken daha çok hava ile ilgili renkleri yani mavi, gri, mor ve lila gibi renkleri tercih ederler.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close