Boğa Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

boğa burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

21 Nisan – 21 Mayıs arası doğumlu olan Boğa burçları için ev dekorasyonu zevkle yapacakları bir hobi gibidir adeta. Ayrıntılarla ilgilenmeyi severler, her şeyin en iyisine sahip olmayı isterler. Evlerinde de güzel ve kaliteli şeyleri sergilemekten hoşlanırlar.

boğa burcu ev dekorasyon fikirleri

Boğa burçlarının evlerinde mutlaka birkaç orijinal sanat eseri de görmeniz mümkündür. Sanata olan düşkünlükleri dekorasyonda belki bir Fas halısı, belki bir ressamın tablosu olarak karşımıza çıkabilir.

Bakalım rahatına ve zevklerine düşkün Boğa burçlarının ev dekorasyonunda neler ön plana çıkıyor başka.

Boğa Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Endüstriyel
En sevdiği renkler:  Mavi ve yeşil tonları
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Canlı bitkiler, rahat bir yatak ve koltuk
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Rahatlık, sağlamlık ve kalite
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Gümüş aksesuarlar, renkli çiçekler
Evde favori alanı: Yatak Odası ve Salon

Toprak burçlarına göre dekorasyon” yazısında Boğa burçlarının evde rahatlığa aşırı derecede önem verdiklerini belirtmiştim. Salonda televizyon karşısında uzanabilecekleri konforlu bir koltuk, ayaklarını uzatabilecekleri bir puf hatta belki de özel bir TV koltuğu… Yatak odasında ise kuş tüyü yastıklar, en geniş ölçülerde büyük boy bir yatak… İşte Boğanın bir evden beklediği!

boğa burcuna göre dekorasyon

Rahatlık dışında dekorasyon stilinden bahsetmek gerekirse Endüstriyel tarz tam Boğa’ya göre diyebiliriz. Hem sağlam hem kaliteli parçaları bir arada bulundurması bu tarzı onun için cazip kılmaktadır.

Boğa burcunun evde severek kullanacağı renkler ise mavi – yeşil ve tonlarıdır. Ayrıca canlı bitkileri dekorasyona dahil etmekten de çok hoşlanır. 

Boğa Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Eğer Boğa burcuysanız ve evinizi dekore ederken yıldızların yol göstermesine ihtiyacınız varsa rotanızı geniş koltuklara, sinema sistemlerine, yıllarca kullanabileceğiniz sağlam mobilyalara, kalitenizi yansıtan parçalara yöneltmelisiniz.

boğa burcu yatak odası dekorasyonu

Özellikle uyku sizin için çok önemli. Bu yüzden yatağınız ve yatak odası dekorasyonunuz için para harcamaktan çekinmezsiniz.

Misafirlerinize harika anlar yaşatmak için kaliteli içkilerinizi sergileyeceğiniz bir vitrine salonunuzda mutlaka yer vermelisiniz.

Boğa Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

Boğa burcunun yemek yemeyi çok sevdiğini bilmeyen yoktur herhalde. Ev hediyesi alırken bu bilgi çok işinize yarayacak. Boğa burcunun midesine ya da mutfağına uygun bir hediye onu çok mutlu edecektir.

boğa burçlarına ne hediye alınır

Kaliteli bir şarap, yeni bir bıçak seti, tarif kitabı… Daha başka neler alınabilinir Boğa burcu için diye sorarsanız da ev bitkisi, nevresim takımı, yumuşak yastıklar, battaniyeler diyebilirim.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close