Koç Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

koç burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

21 Mart – 20 Nisan arası doğumlu olan Koç burçları için ev dekorasyonu içlerindeki enerjiyi yansıtan ve gündelik hayatın hızını sekteye uğratmayacak şekilde olmalıdır.

koç burcu dekorasyon tarzı

Zodyak’ın özgüveni en yüksek burcu olan Koçlar, aktif ve yaratıcı olarak da bilinirler. Ev dekorasyonu da diğer burçlarınkinde göremeyeceğiniz detaylar barındırır. Ancak tüm bu detaylar sade ve rahatlığı asla bozmadan sergilenir.

Koç Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Modern
En sevdiği renkler:  Kırmızı ve tonları
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Kolay taşınabilir eşyalar, geniş alanlar
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Sadelik, rahatlık ve işlevsellik
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Vitrinleri yoktur
Evde favori alanı: Yatak Odası ve Çalışma Odası

“Ateş grubu burçlarına göre ev dekorasyonu” yazısında Koç burçlarının genellikle modern dekorasyon stilini benimsediğini bunun da işlevselliğe verdiği önemi gösterdiğini belirtmiştim. Evet, Koç burcunun evinde işe yaramayan amaçsız bir eşya görmeniz çok mümkün değildir.

Ayrıca geniş bir alana ihtiyaçları vardır evde. Çünkü onlar çok enerjiktir, sürekli hareket halindedir.

koç burcuna göre dekorasyon

Koç burçlarının dekorasyonda en çok kırmızı, pembe ve tonlarını kullandığını görebilirsiniz. Renk konusunda da cesaretlerini gösterirler.

koç burcu dekorasyon önerileri

Girişimci ruhları ve çalışkan yapıları evlerinde mutlaka bir alanı home office olarak düzenlemeleri gerektiğini işaret eder. Ayrıca okumayı sevdiklerinden bir kütüphaneye de ihtiyaçları olacaktır.

Koç Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Koç burçları sanatsal ve entelektüel yönleri kuvvetli kişilerdir. Eve geldiklerinde hem rahatlayabilecekleri hem de bu yönlerini besleyebilecekleri bir hobi odası olması onları aşırı derecede mutlu edecektir. Resim yapmak ya da dans etmek için…

koç burcu ev dekorasyonu

Temizlikle vakit kaybetmeyi sevmedikleri için toz almayı zorlaştıracak dekoratif aksesuarlardan da uzak durur. Bu sebeple eğer bir Koç burcuysanız vitrin almanıza gerek kalmayacaktır. Sizin ihtiyacınız olan hep düzenli görünen kolay toparlanabilir eşyalara sahip olmak. Modern tarz bu yüzden size hitap ediyor.

Koç Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

Koç burcunun evine giderken ne hediye alsam diye düşünüyorsanız yıldızların size yol göstermesine izin vermeye ne dersiniz?

koç burcu dekorasyon fikirleri

Koç burçları doğuştan girişimcidir. Bu sebeplere ev hediyesi olarak onların bunu yönünü geliştirecek seçimler yapmalısınız. Belki dekorasyonda kullanamayacak ama çok mutlu olacaktır. Bir kişisel gelişim kitabı, üstünde isminin yazılı olduğu bir ajanda, bildiğiniz bir hobisi varsa ona yönelik hediyeler, çalışma masası için lamba Koç burcuna alabileceğiniz hediye seçenekleri arasında sayılabilir.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close