Yay Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

yay burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

23 Kasım – 22 Aralık arası doğumlu özgür ruhlu Yay burçları için ev dekorasyonu gezilerden arta kalan zamanda dinlenebilecekleri, rahatlayabilecekleri ve tabii ki gezip gördüğü yerlerden aldığı eşyaları sergileyebilecekleri gibi yapılmalıdır.

yay burcu dekorasyon fikirleri

Bunun için de sık uğramasalar bile geniş bir eve ihtiyaçları vardır Yay burçlarının. Tabii bu geniş evin nasıl dekore edilmesi gerektiği konusunda da burcun karakteristik özelliklerinin bize yardımcı olacağı pek çok ilham noktası vardır.

Bakalım  araştırmacı, farklı kültürlere ilgi duyan Yay burcunun  dekorasyon tercihleri bizi nasıl yönlendirecek?

Yay Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Egzotik
En sevdiği renkler:  Turkuaz ve mavi
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Yemek masası, arkadaşlarını ağırlayabileceği rahat 
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Rahatlık, samimiyet, özel tasarım
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Gezi fotoğrafları, farklı kültürlere ait hatıralar
Evde favori alanı: Salon

Ateş grubu burçlarına göre dekorasyon” yazısında da belirttiğim gibi bonus-vacanze.org deneme bonusu bu burçlar her alanda olduğu gibi evlerini dizayn ederken de iddialı olmayı severler. Kimsenin kullanmaya cesaret edemeceği renkleri ve eşyaları kullanabilirler.

Ancak özellikle hangi rengi severler diye sorduğumuzda ilk söyledikleri mavi ve tonları olacaktır. Çünkü mavi özgür ruhlarını dışa en iyi yansıtmalarına yardımcı olan renktir. Tabii dekorasyona da…

yay burcu dekorasyon tercihi

Bu arada mavinin yanına turuncu, açık yeşil ve sıcak pembe gibi parlak renkleri de Yay burcunun egzotik havasını eve taşımak için dahil etmek gerekeceğini unutmayın.

yay burcu için dekorasyon

Sürekli tatil planı yapan ve gittiği yerlerden bahsetmeyi seven bu burcun üyeleri evlerinde arkadaşlarını ağırlamaya bayılır. Bu yüzden de karşılıklı rahat koltuklar, büyük bir masa sohbet ortamına uygun olduğu için dekorasyonda mutlaka yerini alır.

Yay Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

yay burcu evini nasıl dekore eder

Evde kapalı kalmayı sevmeyen Yay burcu evini dekore ederken dış mekana ait öğeleri içeriye taşımalıdır. Büyük yeşil bitkileri evde yetiştirmek bunu en iyi sağlayacak şeydir. Ancak bu sefer de tatildeyken onları emanet edecekleri güvenilir bir komşuya ihtiyaç duyacaklardır 🙂

yay burcu dekorasyon stili

Farklı kültürlere ait eşyaları ve gezilerden aldıklarını sergilemek için geniş raflar ya da vitrinleri evlerinde kullanmalıdırlar.  Yoksa dağınıklığın içinde klostrofobileri daha da tetiklenecektir.

Yay Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

Eğer bir Yay burcuna ev hediye almayı düşünüyorsanız sakın farklı kültürlere ait maske, heykel gibi şeyleri tercih etmeyin! Çünkü gitmedikleri bir yere aitse bu onu üzebilir.

yay burcuna ev hediyesi ne alınır

En iyisi ev hediyesi olarak dünya haritası, küresi, uçak bileti, bavul, albüm gibi tatile gitmeleri konusunda onları daha da teşvik edecek alternatifleri değerlendirmek olacaktır.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close