Akrep Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

akrep burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

23 Ekim – 22 Kasım arası doğumlu olan Akrep burçları için ev dekorasyonu tıpkı bir mabed gibi düşünülüp tasarlanmalıdır.

akrepler evini nasıl dekore etmeli

Çünkü akrepler  evlerine çekildiklerinde hem zihinsel hem de bedensel olarak rahatlamak; kitap okumak, günlük tutmak, yemek yapmak, resim çizmek gibi kendilerini yatıştıran faaliyetleri sakince yapabilmek isterler.

Peki ama herkes evinde huzur bulmak ister dediğinizi duyar gibiyim. O zaman isterseniz hemen Akrep burçlarına evde huzuru getirecek dekorasyon ipuçlarına geçelim.

Akrep Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  İddialı
En sevdiği renkler:  Mor – Mürdüm – Bordo
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Loş aydınlatmalar, kadife, saten kumaşlar
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Detaylar, iddialı, gösterişli
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Heykelcikler, mumlar
Evde favori alanı: Yatak odası

Su grubu burçları dekorasyon tercihleri” yazısında cesur ve iddialı olmayı seven Akreplerin anaç ve duygusal Yengeç ve Balık burçlarından ayrıldığını belirtmiştim. Evet, onlar da tüm su grubunda olduğu gibi mutfakta yemek pişirmeyi çok severler ama bu karakteristik özellikleri olan tutkulu,  kendi bildiklerini okuyan inatçı yapılarını dekorasyona yansıtmalarına engel değildir.

akrep burcuna göre dekorasyon

Akrep burcu seksi olarak tanınır. Aslında Zodyak’ın en iddialı burcudur kendisi. Ancak belki de seksapalitesi iddialı duruşundan gelir. Evlerinde de bordo, mor, mürdüm gibi renkleri ön planda kullanabilen ender burçlardandır. Ama siyah-beyaz ikilisinden de asla vazgeçemezler.

akrep burcu dekorasyon önerileri

Detaylar, detaylar, detaylar… Akrepler için detaylar çok önemlidir. Bunu en çok da kumaş tercihlerinde görebiliriz. Kadife ve saten gibi gösterişli kumaşları evinde kullanmayı çok sever.

Akrep Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

akrep burcu ev dekorasyonu

Loş ortamları seven Akrep burcuna göre ev dekorasyonunda mutlaka ışık sevisi ayarlanabilen sistemlerle aydınlatma sağlanılmalıdır. O akşamları sadece abajur ışığında dinlenmeyi tercih eder.

akrep burcu yatak odası dekorasyonu

Yatak odasında ise saten nevresimler ya da kadife fon perdeler tercih edilmelidir. Bu gösterişli detaylar evlerinin en sevdikleri bölümü olan yatak odasında onları daha cesur hissettirecektir.

Akrep Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

Akrep burcuna ne hediye alınır” diye düşünenler onlara değil de evlerine bir hediye alırlarsa onları daha mutlu ederler. Nedenine gelince yukarıda da söylediğim gibi ev onlar için mabed gibidir.

akrep burcuna ne hediye alınır

Bu sebeple bir Akrep burcuna hiç düşünmeden saten nevresim takımı, kırlent, kadife runner, gümüş şamdan gibi gösterişli hediyeler alabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close