Terazi Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

terazi burçları için ev dekorasyonu önerileri

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

24 Eylül – 22 Ekim arası doğumlu olan Terazi burçları için ev dekorasyonu tutkunu oldukları güzel ve zarif şeylerin etkisi altındadır.

Yönetici gezegeni Venüs olan Terazi burçlarının pahalı zevkleri vardır ve kaliteli olana karşı zaafları vardır.  Sanata olan ilgilerini dekorasyonda görmek muhtemeldir. Soyut bir tablo, kocaman bir kütüphane, modern bir ev sineması…

terazi burcu dekorasyon stili

Bakalım Terazi burçlarının evlerinde bizi daha hangi güzellikler bekliyor 🙂

Terazi Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Klasik – Modern
En sevdiği renkler:  Yeşil – Mavi – Sarı
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Dekoratif aynalar, özel tasarım objeler
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Estetik, konfor ve özel tasarım
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Porselen, seramik ve bakır aksesuarlar
Evde favori alanı: Salon ve Mutfak

Hava grubu burçlarına göre dekorasyon” yazısında entelektüel Terazilerin birikimlerini arkadaşlarına aktarmaktan hoşlandıklarını söylemiştim. Bu bilgi bize onların kaliteli bir şarap eşliğinde sohbet edebileceği büyük bir yemek masasına ve salonda geniş bir orta sehpaya evlerinde yer vereceklerini fısıldar adeta.

terazi burcu dekorasyon tercihi

Evdeki favori alanlarının mutfak ve salon olduğunu düşünürsek estetik dokunuşlarını da en çok buralara yansıtacaklarını söyleyebiliriz. Porselen yemek takımları, baharatlıklar, seramik vazolar, abajurlar evde severek kullandıkları eşyaların başında gelir.

terazi burcu dekorasyon stili

Klasik – modern tarzları arasında dengeyi yakalayan Terazilerin evlerini döşerken ağırlıkta kullandıkları renkler ise yeşil – mavi – sarıdır.

Terazi Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Terazi burçları her zaman uyumu ve dengeyi arayan burçlardır. Evde de bir denge yakalamak için simetriden yardım almalıdırlar. Örneğin yatağın her iki tarafına da aynı abajur koymak gibi…

terazi burcu ev dekorasyon önerileri

Ancak kimi zaman uyumu yaldızlı aynalarla ya da şatafatlı mobilyalarla bozmaları o güzel yansımalarını evde görmelerine yardımcı olur.

Terazi Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

Bir Terazi’ye güle güle oturuna gidiyorsanız ev hediyesi olarak seramik biblolar, dekoratif ayna, özel tasarım hediyelikler almayı düşünebilirsiniz.

terazi burcuna ev hediyesi ne alınır

Ancak unutmayın ki karşınızda entelektüel ve özel zevkleri olan bir ev sahibi var. Kaliteli seçimler yapmaya ve dengeyi sağlamak adına örneğin biblo alıyorsanız 2 tane aynı almaya özen gösterin.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close