Oğlak Burçları için Ev Dekorasyonu Önerileri

oğlak burcu için ev dekorasyonu

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

23 Aralık – 20 Ocak arası doğumlu Oğlak burçları için ev dekorasyonu hem dinlenip hem çalışabilecekleri rahatlık ve huzurda olmalıdır. Çünkü onlar Zodyak’ın en çalışkan burcudur.

oğlak burcuna göre dekorasyon

Çalışkan olmaları onların para kazanma yetilerinin de oldukça güçlü olduğunun bir göstergesidir. Ve Oğlaklar evleri için de hiç çekinmeden para harcayabilirler.

Deri koltuklar, antikalar, doğal ahşap mobilyalar Oğlak burcunun evinde muhtemelen rastlayacağınız eşyalardır. Ve bunlar hiç de ucuz bir dekorasyon zevkinin yansıması değildir.

Bakalım geleneklerine bağlı, çalışkan ve kaliteye düşkün bu burcun dekorasyon stilini neler yönlendiriyor.

Oğlak Burcunun Dekorasyon Tercihleri

Dekorasyon stili:  Geleneksel
En sevdiği renkler:  Siyah ve Kahverengi
Evde vazgeçemediği unsurlar:  Deri koltuk, antika halılar, ham ahşap dolaplar
Dekorasyonda önem verdikleri 3 şey:  Kalite, rahatlık, işlev
Vitrinindeki olmazsa olmaz objeleri:  Ödülleri, soy kütüğü,  antika objeler
Evde favori alanı: Yatak odası ve hobi odası

Oğlak burçlarının dekorasyon tercihleri toprak grubu burçlarının dekorasyon tarzı dikkate alındığında oldukça paralel özellikler taşımaktadır. Onlar da tıpkı Başak ve Boğa gibi kahve tonlarını severler, evcillerdir.

oglak-burcunun-dekorasyon-tercihi

Oğlak burçları para kazanmayı da harcamayı da çok severler. Dekorasyon için de para harcarken tıpkı iş hayatlarında olduğu gibi bir yatırımcı gibi hareket ederler. Misafiri çok sevdikleri için büyük koltuklar, yemek masaları, sehpalar kısacası misafirlerini rahat ettirecek her şeyi düşünüp yatırımını ona göre yapıp evlerini de buna göre dekore dekore ederler.

oğlak burcu dekorasyon önerileri

Ancak Oğlak burcu insanları evde kendi kendilerine vakit geçirmeyi de bir o kadar çok severler. Bu nedenle mutlaka evlerinin bir köşesini hobi alanı olarak kullandıklarını fark edebilirsiniz ya da home ofis olarak. Çünkü onlar Zodyak’ın en çalışkan burçlarıdır.

Oğlak Burçları için Ev Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Oğlak burçları siyah ve kahverengi tonlarını kullanmayı çok sever. Buradan hareketle salondaki kahverengi deri kanepenizi siyah bir berjer, avize, halı ya da perde ile kombinleyebilirsiniz. Bu tam da istediğiniz gibi zengin ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

oğlak burcu dekorasyon tercihi

Ev dekorasyonunda Oğlak burçları modern ve geleneksel tarz arasında bir denge yakalamalıdır. Modern mobilyaları, antika, eskitme görünümü dekoratif objeler, doğal ahşap dolap ve kitaplıklar gibi eşyalarla tamamlayabilirsiniz.

Oğlak Burcuna Ev Hediyesi Ne Alınır?

Oğlak burcu birinin evine giderken alacağınız şeyin onu mutlu etmesini istiyorsanız, işlevsel ve kaliteli bir şey olmasına öncelikli olarak dikkat etmeniz gerekmektedir.

oglak-burcunun-dekorasyon-tercihi

Duvar ya da masa saati, antika objeler; çalışma masası için dosya düzenleyici, dekoratif kutular gibi hediyelikleri tercih edebilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close