Uykunuzu Yeniden Şekillendirecek Baza Modelleri

yataş bedding baza modelleri

Yatak odalarının vazgeçilmez eşyalarından biri olan bazalar rahat bir uykunun anahtarı iken depolama alanı yarattıkları için de fonksiyonel ürünler arasında yer alırlar. Düzenli bir uyku için iskelet sisteminizin sağlığını düşünerek farklı baza modellerine imza atan Yataş Bedding’in koleksiyonunda siz de kendinize göre dekorasyonunuza uygun bir baza bulabilirsiniz. Haydi o halde, hem kaliteyi temel alan hem de dekoratif ürünler tasarlayan Yataş Bedding’in kaliteli, rahat ve estetik modellerine mercek tutalım…

Sidney Baza ile Estetik Yatak Odaları

yataş sidney baza

Şık ve zarif tasarımı ile yatak odalarınıza modern bir görünüm kazandıran Sidney Baza modeli samimi bir atmosfer yaratmanıza olanak sağlar. Yüksek ayak tasarımı sayesinde elektrik süpürgenizin kolaylıkla bazanızın altına girebilmesi sayesinde hijyenik bir yatak odası oluşturmanıza yardım eder. Sandıklı dizaynı ile fazla eşyalarınızı depolamanız açısından son derece kullanışlı bir modeldir.

Flexbed Katlanır Somya

Katlanabilen ergonomik yapısı sayesinde mekan darlığı sıkıntısı yaşayanlar veya sık sık misafir ağırlayanlar için tasarlanmış olan Flexbed katlanır somya son derece kullanışlıdır.

yataş katlanır somya

Çelik somyalı sağlam yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım avantajı sağlar. Ayrıca katlanabilir özelliktedir. Tekerlekli dizaynı sayesinde taşıma esnasında kolaylık sunar. DHT yay sistemi ile tasarlanmış yatağı sayesinde konforlu bir uyku deneyimi sunar. Anti alerjik özellikteki Fresche kumaşı sayesinde terlemeye bağlı bakteri oluşumunu önler.

Move Up Tetra ile Teknolojinin Zirvesinde Bazalar

Klasik bir yataktan fazlasına sahip olmanız için özel teknolojiyle geliştirilen baza sayesinde konforunuzu en üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Yatakta tv izlemenin, kitap okumanın keyfini hareketli baza sayesinde boyun ve sırt ağrısı yaşamadan çıkarın. Fiziksel rahatsızlığı bulunan bireyler için uygun olan pozisyonu alabilmesi de bazanın seçiminde rol oynuyor. Özel motor sistemi sayesinde oturur ve yatar pozisyonda ayarlamalar yapabilirsiniz.

hareketli baza modelleri

Evliler için de avantaj sağlayan Move Up Tetra, tek kişilik yatakları sayesinde eşlerin kendi yattığı alanlarda ayarlamalar yapmasını sağlayarak uyuyabilme ya da oturabilme imkanını aynı anda sunar.

Yüksek Fonksiyonellik: Pop Up Yavrulu Baza

yavrulu baza yataş bedding

Sürgülü kasasında yer alan fazladan yatak detayı ile ister çift kişilik ister tek kişilik olarak ihtiyacınıza göre ayarlayabilirsiniz. Kumaş ve renk alternatifleri sayesinde odanızın genel dizaynına uygun bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Çelik iç yapısı sayesinde paslanmaz ve uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Ayrıca güvenliğiniz açısından olmazsa olmaz olan emniyet kilitleri, amortisör ve makaslar modeli içiniz rahat bir şekilde kullanmanızı mümkün kılar.

Yatak Odasında Modern Bir Duruş: Conform Baza

Şık ve modern çizgilerle dizayn edilmiş Conform Baza, farklı renk alternatifleriyle geniş bir içerik sunar. Dayanıklı çelik konstrüksiyonu ile tüketiciye uzun yıllar kullanım avantajı sunan model, hem estetik hem de kullanışlılık açısından beklentileri fazlasıyla karşılar.

yataş conform baza

Geniş iç hacmi sayesinde yüksek bir depolama alanı sağlar. Ayak tasarımının yerden yüksek olması temizlik açısından rahat hareket etmenize imkan tanır. Yıllardır şık ve konforlu ürünleri ile kullanıcıya en iyisini sunan Yataş Bedding, odağına aldığı kalite mottosu ve her bütçeye uygun baza fiyatları ile tüketicinin yüzünü güldürür. Her dekorasyona uyum sağlayacak uyku grubu, tekstil ve aksesuarlara sahip olmak için Yataş Bedding’e göz atabilir; ev dekorasyonunuzda ufkunuzu genişletecek modelleri keşfedebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close