Snoc Outdoor Furniture Bahçe Masa Takımı ile Açık Alanlara Karakter Katın

Dekorasyon şifreleri günün hakim yaşam felsefelerine göre belirleniyor. Yaşam görüşleri de artık modern dünyanın karmaşasından mümkün olduğunca uzak durulması gerektiğine ve yaşama dahil edilen yeşilin hayat kalitesi üzerindeki etkisine vurgu yapıyor. Trendlere ve sektöre yön veren Snoc Outdoor Furniture da, seçkin kullanıcısının yaşamına dokunarak seviyesini yükseltmeyi ilke edindiği tasarım anlayışı doğrultusunda farklı kreasyonlar tasarlıyor. Sunduğu kusursuz bahçe masa takımı modelleriyle de evlerin açık alanlarını ve yeşili günün her dakikasına entegre etmenizi sağlıyor.

snoc outdoor bahçe takımları

Snoc Outdoor Furniture bahçe masa takımı modelleri; ikili, dörtlü, altılı ve sekizli kurgularla hem doğayla geçirilen baş başa dakikaları hem de sevdiklerinizle paylaştığınız anları kaliteyle süslemeye hazır. Siz de stil haritanıza ve evin hakim dekorasyon koduna uygun parçalar seçerek açık alanlarda farklı aksanlar yaratabilir, natürel dünyanın iyileştirici enerjisini sevdiklerinizle dilediğiniz an paylaşabilirsiniz. 

Ahşap Masa Takımı ile Tabiatın Özgün Enerjisini Her An Hissedin

Snoc Outdoor Furniture, özel lisanslarla yetişen teak ve akasya ağaçlarından elde edilen A+ kalite ham maddeyi açık alanların ruhunu belirleyecek muazzam bahçe masa takımı modellerine dönüştürüyor. Uzun yıllar boyunca açık havanın zorlu koşullarına karşı durarak ilk günkü kalitesini koruyan modeller bahçelerin her bir köşesine kalite katmaya hazır.

snoc outdoor bahçe mobilyaları

İkili kurgular sizi doğanın kalbinde geçirilecek sakin dakikalara davet ederken teras ve balkonların dar alanlarını değerlendirme imkanı da sunuyor. Yuvarlak formlu masalar sıcak ve samimi bir ortam yaratmak için birebir. Kalabalık misafirler ağırlamayı seven kullanıcılarını estetikle buluşturan dikdörtgen formlu bahçe masa takımı modelleriyle pazar kahvaltılarına, barbekü partilerine ve brunchlara keyif katıyor. İnce ve zarif ayaklar üzerinde taşınan ahşap iskeleti konforlu minderlerle buluşturan sandalyeler masa modellerine zevkle eşlik ediyor. Snoc Outdoor Furniture ahşap bahçe masa takımı kreasyonları arasında ahşabı hasırla buluşturan ve havuz başlarını renklendiren bar kurgularına da rastlamak mümkün.

Egzotik Ekosistemler için: Rattan Masa Takımı

Snoc Outdoor Furniture rattan masa takımı modelleri tek kelimeyle göz alıcı. Koleksiyonlar arasında açık alan mobilyalarının en sevilen materyali sentetik rattana da el işçiliğinin özgün aurasını taşıyan natürel ürünlere de yer veriliyor. Ayrıca bahçe masa takımı koleksiyonları arasında rattanı metalle buluşturan kreatif ve minimal tasarımlar da var.

snoc outdoor bahçe masa takımı

Yalnızca rattan dokunun kullanıldığı sofistike takımlarda hem dikdörtgen hem de yuvarlak formlu masa sistemleri var. Bu takımlar genellikle toprak tonlarındaki konforlu minderlerle tamamlanmış heykelsi sandalyeler eşliğinde sunuluyor. Ahşap masayı rattan yapılı sandalyelerle buluşturan ve natürel enerjiyi en üst seviyeye çıkaran muhteşem parçalar göz kamaştırıyor. 12 kişiliğe kadar çıkan bahçe masa takımları arasında hem natürel tonlara hem de ortamı aydınlatan açık renkler kullanılıyor.

Modernist Ruhlara Özel Bahçe Masa Takımı Modelleri

Snoc Outdoor Furniture bahçe masa takımı koleksiyonlarına metali işlemeyi de ihmal etmiyor. Kimi zaman tek başına kullanılan metal iskeletler kimi zaman ahşap dokunuşlarla hareketlendiriliyor. Aynı zamanda kreasyonlar arasında rattanı metalle buluşturan parçalar da var.

Havuz başlarını, teras ve bahçeleri modern bir atmosfere kavuşturan bahçe masa takımı modelleri oldukça zarif ve şık. Açık tonlu monokrom renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyonlar hem dar alanlar hem de kalabalık aileler için uygun farklı boyutlara sahip. Siz de bahçeleri dekore ederken seçeceğiniz masa takımlarını yemek saatlerini doğanın kalbine taşımak, havuz başlarına konfor katmak ya da açık havada ofis kurguları yaratmak için kullanabilirsiniz. Yüzeyi sürekli masaları ergonomik sandalyelerle tamamlayan bahçe masa takımları ile temiz havada çalışmanın keyfini çıkarabilir, iş arkadaşlarınızı evinize davet ederek toplantıların verimini artırabilirsiniz.

Snoc Outdoor Furniture’ın natürel dokuyu modern normlarla bir araya getiren kusursuz tasarımlar ile bahçelere çok farklı ve özgün bir kimlik kazandırabilirsiniz. Farklı boyut ve formları sayesinde kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek Snoc Outdoor Furniture bahçe masa takımı modelleriyle natüralist ruhunuzu besleyebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close