Tasarım Alışveriş Siteleri

Tasarım alışveriş siteleri ile tanışmadan önce yaptığım bir serzeniş 🙂

Sıkıldık! Hem de çok!

Bir örnek dekore edilmiş mekanlardan, evlilik paketinden çıkmış salon ve yatak odalarından, aynı ürünleri tekrar eden vitrinlerden…

Haksız mıyız? Tabii ki hayır. Bunun bir çözümü yok mu? Tabii ki var. O da tasarım! Kişiye özel olmasa da en azından yan komşu ile pişti olmayacağımız bir fincanımız olsun en azından.

Bu nasıl olacak peki? Tabii ki tasarım alışveriş siteleri sayesinde!

tasarim-alisveris-siteleri

Tasarım alışveriş sitesi deyince hemen korktunuz öyle değil mi? Evet, dekorasyon alışverişi zaten pahalı bir şey, işin içine bir de tasarım girince kesenin ağzını biraz daha açmak zorunda kalıyoruz sanki. Ama inanın sonrasında yaşanan mutluluğa değiyor. En azından şöyle düşünebilirsiniz. Ucuza bir eşya alıyorsunuz evinize, evet başta mutlusunuz; ama sonra birkaç kişide daha aynı şeyden olduğunu görüyorsunuz. İşte yaşadığınız mutluluk sadece buraya kadar sürüyor. Sonrası pişmanlık.

Bu yüzden bu Dekolist yazısında “Tasarım Alışveriş Siteleri“ni konu aldım. Çünkü internetteki dekorasyon alışverişi çoğu zaman daha indirimli ve avantajlı olabiliyor. 

Eviniz için bir şeyler almadan önce tasarım alışveriş sitelerine bakmanızı tavsiye ederim. Hem ilginç ve özel tasarım dekorasyon ürünlerinin yer aldığı bu tasarım alışveriş siteleri size kendin yap projeleri ile ilgili fikirler de verecektir.

İşte internetten evinizin için özel ve ilginç ürünler alabileceğiniz tasarım alışveriş sitelerinden bazıları:

  • Zet – https://www.zet.com/
  • Auvintage – https://www.auvintage.com/dekorasyon/
  • İKSV Tasarım – //www.iksvtasarim.com/
  • Karınca Design – //www.karincadesign.com/
  • QToo – //www.qtoo.com.tr/
  • Bilstore – //www.bilstore.com/home.html
  • Lofting – //www.lofthing.com/
  • Bonvagon – //www.bonvagon.com/
  • Shop the Design – //www.shopthedesign.com/
  • 1 Love 2 Shop – //www.1love4shop.com/k35dekorasyon

Evinizi özel bir şekilde dekore etmek istiyorsanız, yukarıda yer alan internet sitelerini incelemenizi tavsiye ederim. Hepsinde birbirinden ilginç ürünleri bir arada bulacaksınız.

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close