6 Blogger 6 Dekorasyon Önerisi | Dekorolog Evmanya’da

İçindekiler (Başlıklara tıklayarak okumak istediğiniz bölüme kolayca ulaşabilirsiniz.)

Biliyorsunuz DekoList bölümünde yer alan “Dekorasyon Siteleri” yazımda birçok internet adresine yer vermiştim. Bunlardan pek azı sadece satış odaklı değil, aynı zamanda dekorasyon hakkında bilgi ve kombin önerisi de vermeye çalışan bir izlenim çizer müşterisinin gözünde. evmanya.com da bunlardan biridir. Ayrıca her ay düzenli olarak çıkardığı e-dergi ile de Evmanya, çoğu dekorasyon alışveriş sitesinden ayrılır.

6-blogger-6dekorasyon-onerisi-dekoblogosfer

Evmanya, Ocak ayı sayısında bir değişiklik yaparak sadece DekoBlogosfer ekibine yer vermek istedi  ve biz de seve seve kabul ettik. 2016’ya 6 farklı blogger’dan 6 farklı dekorasyon önerisi ile başlamak çok da manidar oldu ayrıca. (=

Ben 6 farklı dekorasyon bloggerının seçimlerini burada da yayınlayacağım, ancak ürünleri beğenip almak isterseniz dergi.evmanya.com üzerinden ürün resimlerinin üzerine tıklayıp alışveriş yapabileceğinizi hatırlatmak isterim.

İşte bizim dekorasyon önerileri:

White Country House

Ayşenur’un seçimlerinin country olucağını biliyordum. Beni yanıltmadı. 🙂 Ama araya şık sofra sunumları için farklı ürünler eklemesi de dikkatimden kaçmadı. 😉
whitecountryhouse-dekorasyon-onerisi

Decor Idea

Sibel’in seçimleri ise keyifli ve huzurlu bir uyku için gerekli ürünlerden yana olmuş. Bunun için dekorasyonda neler gerekli küçük tüyolar vermeye çalışmış. Mumlar, soft renkler gibi…

decorideatr-dekorasyon-onerisi

DekoBlog

Dekoblogosfer ekibiyle artık arkadaş olduk ve yavaş yavaş zevklerini de öğrenmeye başladık. Bir şey gördüğümüzde “Bu tam senlik.” diyebiliyoruz mesela. Bu sayfada Gülşah ile ilgili herhangi bir şey görmesem kesinlikle onunseçimleri olduğunu anlardım. Işıltılı dekorasyon önerilerini incelemek için evmanya.com’u ziyaret etmeyi unutmayın. 😉

dekorblog-dekorasyon-onerisi

Dekorolog

Ben dekorasyon önerimi hazırlarken modern retro bir salon hazırlamak istedim sizler için. Amacım kesinlikle aydınlık, huzur veren ve rahatlatıcı bir ortam yaratmaktı. Umarım başarabilmişimdir.

dekorolog-dekorasyon-onerisi

Katia Home Deco

Katia, modern tarzı çok seviyor; aynı zamanda resimle de ilgileniyor. Meraklıları varsa instagram.com/katiahomeart sayfasından takip edebilir. Ben bu seçimleri bu iki ilgi alanının ortak noktada buluşmasına yoruyorum. Siz ne dersiniz?

katiahomedeco-dekorasyon-onerisi

Usta Giremez

Arzu, “Aşkı evinizde görünür kılın!” diyor. Bence ona kulak vermek de yarar var. Zira Feng Shui’ye göre de evimizin güneybatı yönüne yerleştireceğiniz kalpli objeler, pembe kuvars taşı vb. şeyler bize sevgi dolu pozitif bir yaşam getirecektir.

ustagiremez-dekorasyon-onerisi

Şimdi sıra sizde =) Seçimlerimizi, beğendiniz mi merakla yorumlarınızı bekliyoruz.

Bizi yorumsuz bırakmayın olur mu? (=

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

2 yorum

Dekorasyon ve Modellerim  -  Kasım 2, 2016 / 6:36 am

hocam sitenizi yeni fark ettim sayfaları karıştırırken buralara kadar gelmemişim öncelikle mükemmel bir blogunuz var dekorasyon hakkında bütün içerikleri besliyor ve sıkılmadan okumaya başladım. Evmanya sitesini o kadar yakından takip etmemiştim bana çok güzel fikirler verdiniz teşekkür ediyorum.

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close