Modern Bir Eve Eğlenceli Yaklaşım

Tayvan’da eğlenceli detayların yer aldığı bir evdeyiz. House Design tarafından bu projeye “Aile Bahçesi/Family Playground” adı verilmiş. Fotoğraflara göz attığınızda neden bu ismin tercih edildiğini hemen anlayacaksınız. Ama gelin isterseniz biz evin satır aralarını da okuyalım. 😉

modern-eglenceli-ev-turu

Mutfak, bu evde geleneksel anlayıştan farklı olarak yorumlanıyor ve evin merkezi olarak konumlandırılıyor. Ev sakinlerinin iletişim merkezi… Açık mutfak aile bireyleri arasındaki paylaşımı çoğaltıyor ve sesler, ışık ve kokular paylaşılıyor.

eklektik-ev-dekorasyonu

Salonun mutfakla bir olması, evin büyük bir alanında sosyal faaliyetlerin yoğun olarak yaşanmasına imkan tanıyor.

modern-eklektik-ev-dekorasyon

Dekorasyonda dikkatleri ilk olarak salonda bulunan Sibirya kurdunun bulunduğu tablo çekiyor. Soğuk betonun içeriye yaydığı ciddi hava, bu ve diğer tablolar, papağanlı yastıklar ve geleneksel yer karoları ile dağıtılıyor.

modern-eglenceli-ev-dekorasyonu

eklektik-antre-dekorasyonu

modern-yatak-odasi

modern-eglenceli-yatak-odasi-dekorasyonu

Genç odasında ahşabın tüm gücünden faydalanılıyor. Duvarlar ve tavan lambiri ile kaplanmış. Renkler ve desenler doğadan alınmış.

modern-ebeveyn-odasi

Ebeveyn odası, genç odasına nazaran daha eğlenceli detaylara sahip. Simpson’lı ve bilardo topu yastık bunun en büyük kanıtı.

***

Ve işte eklektik izler taşıyan ev turumuzdan arta kalan diğer fotoğraflar:

modern-ev-turu

  kucuk-beyaz-banyo

modern-eglenceli-calisma-bolumu

modern-eglenceli-dinlenme-kosesi   modern-eglenceli-salon-dekorasyonu   modern-eklektik-ev-dekorasyonu

modern-ev-gezmedi
 Bu ev turu hakkında yorumlarınızı bekliyorum =)

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close