Gri Mor Renk ile Modern Bir Ev Dekorasyonu

Sizleri bugün kısa ve keyifli bir ev turuna çıkarmak istiyorum.

Yayıla yayıla oturacağınız, ayaklarınızı uzatıp televizyon izleyeceğiniz rahat mı rahat bir ev keşfettim. Ama en çok da ren uyumunu görünce kesinlikle sizlerle paylaşmalıyım dedim =)

Gri ve Mor dekorasyon…

gri-mor-salon

Bu evi dekore ederken uyumlu bir bütünlük yakalamak için gri ve mor ikilisinden oldukça destek almışlar. Bence çok da iyi yapmışlar. Zaten grinin yanına hangi rengi koysanız yakışıyor. Bakınız diğer yazılara: “Gri Sarı Ev Dekorasyonu“, “Pembe Gri Ev Dekorasyonu Fikirleri” (=

Daha fazla renk kombinasyonunu keşfetmek için Gri Salon Dekorasyonu yazısına da mutlaka göz atmalısınız.

 Neyse lafı uzatmadan mor ve gri dekore edilmiş evi gezmeye başlayalım. Ama baştan söyleyeyim iki kattan oluşan evin size sadece salon ve mutfağını gezdireceğim. Üst kata çıkmak için izin alamadım 😛
gri-mor-salon-dekorasyonu

Açık gri köşe koltuğun önünde kocaman mor bir puf… İster ayaklarınızı uzatın, ister sehpa olarak kullanın.

Kolona yerleştirilmiş TV, yandaki boşluklar ses düzenekleri ve minderlerle değerlendirilmiş. Mermer, oturma yeri olarak düşünülerek gri renk orada da devam ettirilmiş. Bu alanda canlı renkler daha çok tablolarda kullanılmış.

mutfak-dekorasyonu

Mutfak büyük ve açık. Salon salomanje denilenden. Arada bir de yemek masası mevcut. mutfaktaki ahşaptan salona geçiş mor renkteki cam avizelerle sağlanmış.

gri-mor-ev-turu-mutfak

Mutfağın diğer taraftan görünüşü ise bu şekilde…

modern-mor-gri-dekorasyon

Bu alan mutfağın karşısında kalıyor. Bu bölümdeki oturma alanında mor oturma grubu üzerinde desenli yastıklar tercih ediliyor. Birde siyah deri uzunma koltuğunu unutmamak gerek.

modern-gri-mor-dekorasyon

Modern dekorasyon stili ile döşenen bu evde beyaz, gri ve siyah kullanımı daha yoğun görülüyor. Malzemeler de daha çok metal ve deriden oluşuyor.

modern-gri-yemek-bolumu-dekorasyonu

Mutfak ile salonu birbirine bağlayan yemek bölümü… Burada da griyi ve modern formlu mobilyaları görmeniz mümkün.

gri-mor-ev-turu

Ve sanırım bu gri – mor evin en sevdiğim köşesi… Ben burada bir oturuşta 10 kitap bitirebilirim (=

Ya siz?

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close