Evinizi Yılbaşı için Süslemeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Yeni bir yılı karşılarken evdeki telaş herkesin yüzüne küçük bir tebessüm konduruyor. 🙂 Yılbaşı ağacı rengarenk süslerle salondaki yerini alıyor.

Tüm bu hazırlıklar Noel ruhunu dekorasyona yansıtmak için. Çam ağaçları ve farklı pek çok süsleme malzemeleri ilk akla gelenler arasında yer alsa da, yılbaşı dekorasyonu yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz, elinizdeki herhangi bir malzemeyi dönüştürerek ona apayrı bir özellik yükleyebileceğiniz bir konsept sunar size.

yılbaşı süslemeleri

Kırmızılar, beyazlar, bu ikiliye eşlik eden her renk yılbaşı süsleri, led aydınlatmalar, kapı süsleri, stickerlar, Noel Baba’lı, kardan adamlı dekoratif ürünler…

Siz de evinize yeni yılın tüm renklerini yansıtmak istiyorsanız dekorasyonda ufak dokunuşlar yapmaya başlamanın tam zamanı.  Ama evinizi süslemeye başlamadan önce birkaç uyarım var 🙂

Evinizi Yılbaşı için Süslemeden Önce Nelere Dikkat Etmelisiniz?

yılbaşı süslemeleri

Evinizi süslemek için sabırsızlanıyorsunuz. Ancak gerek ağaç, gerekse evinizi süslemeden önce bütçenizi de göz önünde bulundurarak bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Dilerseniz hızlı bir şekilde hazırlıkları tamamlamak için hemen maddelere göz atalım:

Eski Yılbaşı Süslerini Kullanın

Öncelikle varsa geçen yıldan kalan tüm yılbaşı süslerini çıkarın ve kullanılabilir olanları bir kenara ayırın.

Bu Seneki Yeni Yıl Konseptine Karar Verin

Evinizi yılbaşı gecesine hazırlarken nasıl bir etki yaratmak istediğinize karar verin. Ahşabın ağırlıkta olduğu doğal bir yeni yıl dekorasyonu mu, yoksa çocuk neşesi barındıran rengarenk bir dekorasyon mu?

yılbaşı süslemeleri

Yılbaşı Süslerindeki Eksikleri Belirleyin

Süslemelerdeki eksiklerinizi belirleyin. Böylece yılbaşı süsü almaya gittiğinizde sadece ihtiyacınız olanları alırsınız.

Yılbaşı Süs Almadan Önce Fiyat Araştırması Yapın

Almanız gereken malzemeleri toptan ve daha ucuza satın alabileceğiniz yerleri araştırın. Fiyat karşılaştırması yapın.

yılbaşı süslemeleri

 

Evinizi yılbaşı için süslemeye başlamadan önce dikkat edilmesi gerekenlere göz attığımıza göre şimdi farklı süsleme ve dekorasyon fikirlerine geçebiliriz.

İşte sizin için hazırladığım birkaç yazı:

Yılbaşı Hazırlıkları – 10 Adımda Evde Yılbaşı Dekorasyonu

Yılbaşı Ağacı Süsleme Fikirleri

 

 

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close