Yaratıcı Bir Masa Tasarımı: Ayı Şeklinde Masa

İşlevsellikle sanat eserini bir araya getirebilen tasarımlar son yılların en önemli mobilya trendlerinden biri! Sıradan ya da sade olanın artık ilgi görmediği bir gerçek.

Her eşyamız ne kadar farklı olabilirse bizim için o kadar tercih sebebi haline geldi. Masa seçimleri için de aynı durum söz konusu. Teması olan bir masa çok daha ilgi çekici ve cazip. Tıpkı bu ayı figürlü masa gibi…

Bu tasarımda heykelle formlaşmış ayı şeklinde masa görüyoruz. Çeşitli metaryellerden yapılmış ayı formunda heykeller masa haline gelmiş.

Neden ayı kullanılmış sorusuna takılmadan edemedim. Meğer ruletsiteleri.info rulet siteleri onun da bir sebebi varmış. Ayının güçlü karakterinden ilham alınmış.

Ayı formunun kullanılmasının bir diğer sebebi ise güçlü ve baskın bir karaktere ve o karaktere uygun tasarlanmış dekorasyonlar için düşünülmüş. Ahşap olanları daha baccarat siteleri çok beğensem de bu kırmızı olan da oldukça farklı.

Bu tasarım size de hem görkemli hem de asil gelmedi mi?

Unutmadan tasarımlar bir Rus markasına ait. Buna da coğrafyanın sikiş izle tasarım üzerindeki etkisi diyebiliriz sanırım 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close