Birbirinden Farklı Tasarımları ile Parke Modelleri Parke Sepeti’nde!

Sponsorlu içerik

 

Ev ve işyeri dekorasyonlarında zemin için kullanılan malzemeler hem estetik hem de kullanışlılık açısından gittikçe önem kazanıyor. Zemin için doğru malzeme seçimi; eşyaların, aksesuarların ve duvarlarda kullanılan renklerin birbiriyle uyumlu olmasında kritik bir rol oynuyor. Zeminin dekorasyona uyumlu olması için araştırılan renk ve doku çeşitleri ise dekorasyonun ruhunu belirleyen ve dikkat edilen diğer unsurlar arasında.

Zemin döşemesi denilince ilk olarak akla gelen ve modası hiç geçmeyen parke; kullanım kolaylığı, estetik görünümü, rahat temizlenebilmesi ve ortama sağladığı uyum nedeniyle dekorasyon için en fazla tercih edilen malzemelerden biri. Evin en çok vakit geçirilen bölümü olan oturma odalarında ya da mutfaklarda keyifli alanlar oluşturmak, iş yerlerinde ise modern ve konforlu bir ortam yaratmak için günümüzde çok seçenekli parke modelleri mevcut.

Doğallığın Simgesi: Lamine

Lamine %100 doğal ahşabın birbiriyle iç içe geçmesiyle oluşturulan bir zemin kaplama malzemesi. Meşe, kayın, akçaağaç gibi malzemeler kullanılarak üretilen lamine parkeler, tamamen ahşap olması nedeniyle özellikle vintage stilde dekorasyon tasarımında tercih sebebi. Ahşap yapısı sebebiyle suya ve neme hassas lamine parkelerin temizliği, sadece ahşap temizlik malzemeleri kullanılarak yapılıyor. Uzun ömürlü ve doğal bir zemin malzemesi olan lamine parke modelleri; diğer zemin kaplama malzemelerine göre montajının hızlı ve kolay olması, kaliteli cilası ve kullanıma hazır olması gibi kullanıcılara önemli avantajlar sunuyor.

Hem Kullanışlı Hem Şık: Laminant

Modernizmin ayrılmaz bir parçası haline gelen laminat parke; yaşam alanlarının dekorasyonunda, esnek ve kullanışlı yapısı nedeniyle en çok tercih edilen zemin kaplama malzemesi olarak yer alıyor. Lekeye, aşınmalara, çizilmeye karşı dayanıklı olan laminant parke modelleri, güneş yüzünden rengini asla kaybetmiyor; elektrik süpürgesi ile süpürme ve ıslak bezle silme gibi kolaylıkla temizlenebiliyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden çeşitliliği, konforu ve tasarım açısından şıklığı ile modern dekorasyonun vazgeçilmezi haline gelen laminat parkenin kişiye ve zevke göre özelleştirilebilen tüm çeşitleri www.parkesepeti.com sitesinde bulunabiliyor.

Farklı Bir Tarz Arayanlar İçin: Aqua Pvc

Klasik ahşap görünüm yerine daha renkli bir dekorasyonu tercih edenler için www.parkesepeti.com tarafından tasarlanan aqua pvc parkeler ise göz dolduruyor. Geometrik şekilleri veya siyah, beyaz, kahverengi gibi farklı renkleriyle son dönemin dekorasyon trendinde hızla yükselişe geçen aqua pvc parkeler, hem kullanışlı hem de oldukça yenilikçi.

Farklı ürün yelpazesi ve kaliteli ürün seçenekleriyle Parke Sepeti ile dekorasyonun muhteşem ve zevkli dünyasına adım atmak şimdi daha kolay. Siz de hemen sitede yer alan ve parkeleri inceleyebilir, dekorasyon için çok seçenekli ve kaliteli malzemeler arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close