Banyo Duvar Boyama Fikirleri: Sade, Basit ve Kolay

kolay banyo duvar deseni

Bir önceki cesur ve renkli banyo boyama fikirleri yazımda sadelikten yana tercihlerini kullananlar ve daha kolay boyama gerektiren, uğraştırmayan sade banyo duvar boyama modellerine de yer vereceğim bir yazı paylaşacağımı belirtmiştim. Bu yazı o yazı işte 🙂

basit banyo duvar boyama

Öncelikle sade banyo duvar boyama fikirleri sunacağım yazıya bu kadar karmaşık bir giriş yaptığım için kusuruma bakmayın. En iyisi mi siz gelin şu banyo ve tuvaletlerin asaletine bir bakın.

Hemen uygulamak isteyeceğiniz banyo dekorasyonunu ayrı bir boyuta taşıyacak önerilere hızlıca geçiyorum.

Sade Banyo Duvar Boyama Fikirleri

Hem renk hem şekil olarak abartıya kaçmayan, şık ve modern görünen banyolara sahip olmak için daha geniş alanları tek renk boyamak en kolay çözüm yöntemlerinden biri.

sade banyo duvarları

Öne çıkarmak istediğiniz bir odak noktası seçip o alanı boyayabilirsiniz. Buradaki ayna arkası çalışma gayet güzel bir örnek olmuş.

iki renkli banyo duvar boyama

Biraz daha marjinal bir arayış içindeyseniz iki farklı rengi kombinleyip geniş alanları boyayabilirsiniz.

banyo duvar boyama modelleri

sade banyo duvarı boyama örnekleri

Daha İskandivav uygulamalar için banyo duvar boyama fikirleri arasında başı çekecek olan asimetrik boyamaları uygulayabilirsiniz. Yalnız burada bant kullanmayı atlamayın, daha düz çizgiler elde etmenizi sağlayacaktır.

Kolay Banyo Duvar Boyama Teknikleri

Banyo duvarlarında belli bölümleri boyamak yerine abartıya kaçmadan desen uygulaması yapmayı düşünüyorsanız çizgiler, artı işareti ve fırça deseni size fikir verebilir.

çizgi desen tuvalet duvarı boyama

çizgili banyo duvarları

artı desen duvar boyama

Banyo Duvarında Basit Boyama Fikirleri

Sade banyo duvar boyamadan bahsediyorsak uygulamanın da basit olmasını bekleriz öyle değil mi? Karışık desenler, yazılar, renkler olmadığı için hem zaman hem para anlamında tasarrfuf ettirecek hem de sizi yormayacak, bir çırpıda banyonuzu bambaşka bir havaya bürüyecek kolay fikirlerden bazılarını sizin için seçtim:

basit banyo duvar boyama

kolay banyo duvar deseni

BONUS: Banyoda Fayans Aralarını Renklendirin

Sadece fayans aralarını renklendirmenin bile nasıl farklı ama şık bir görünüm ortaya çıkardığına inanamayacaksınız. İnce işçilik gerektiriyormuş gibi duruyor evet haklısınız, ama burada yer vermeden geçemedim. Belki içiniz de çılgınlar vardır 🙂

fayans arası renkli boyama

fayans arası renkli boyama fikirleri

 

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close