Koç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

koç burcu eylül yorumları

Sevgili Koçlar,

Eylül ayına iletişimsel problemlerle giriş yapıyorsunuz. Özellikle ikili ilişkiniz, evliliğini, ortaklarınızla yaptığınız konuşmaların tonu biraz yüksek olabilir. İpleri koparmamak adına kırıcı olmamaya özen gösterin. Ayrıca daha önceden kaçırdığınız bir anlaşma tekrardan önünüze gelebilir. Bu sefer yapabileceğiniz konusunda inancınız ve gücünüz olduğunu hissediyorsunuz. Ancak düşüncelerinizin sizi manipüle etmesine izin vermeyin. Sakin ve planlı olmaya çalışın.

Sosyal çevrenizde sizi kısıtlayan durumlar kendinizi değersiz ve yetersiz görmenize neden oluyor. Belki de kazançlarınızdaki dalgalanma hayattan keyif almanızı engelliyor. Ancak unutmayın siz bir Koçsunuz ve sizi kimse yolunuzdan alıkoyamaz ve mutsuz edemez. Bu sıkıntıların da gelip geçici olduğunu aklınızdan çıkarmayın yeter.

5 – 12 Eylül Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

5 Eylül’de Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle artık üzerinizdeki kara bulutlar biraz olsun dağılıyor. Evinizde, iş yerinizde ve ailenizle vakit geçirmek size keyif vermeye başlıyor. Kişisel bakımınız, rutin sağlık kontrolleriniz, çalışanlarınız ve evcil dostlarınızla ilgileneceğiniz bir süreç sizi bekliyor.

Bu hafta 10 Eylül tarihinde Merkür Terazi burcunda geri hareketine başlıyor. Etkisini ilişkiler ve iletişim konularında göreceğiniz bu retro döneminde Mars’ın İkizler burcundaki dağınık ve aceleci tavrına kapılıp yara almamaya dikkat edin. Eğer yeni bir işe girme, şirket açma, sözleşme imzalama gibi durumlarınız varsa içinizdeki hemen olmalı isteğini dizginlemeye çalışın. Tabii ki işleri durdurmayın ancak aceleci davranıp yanlış kararlar vermemek adına her şeyin üzerinden 2 hatta 3 defa geçin.

Aynı gün gerçekleşecek Balık burcundaki Dolunay ile sizden gizlenen bazı gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Çalışma hayatınızda ya da günlük rutinlerinizde başlattığınız bazı konuların sonuçlarını da alabilirsiniz.

12-18 Eylül Haftası – Koç Burcu Eylül Ayı Yorumları

Ayın ortasında kazançlarınızı artıracak güzel bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Belki iş yerinizden zam, tazminat alabilir, açtığınız bir davanın lehinize sonuçlandığınızı öğrenebilirsiniz.

Bağışıklık sisteminizin düşük olduğu bir döneme giriyorsunuz. Önlem almak adına bazı sağlıksız alışkanlıklarınızı bırakmalısınız. Sizi psikolojik olarak zorlasa da işlerinize daha enerjik şekilde devam edebilmek için değiştirmeniz gereken her neyse onu artık yapmalısınız. Belki sigarayı bırakmak, spora başlamak, kilo vermek…

Kendinizi doğru bir şekilde anlatmak için elinize bir şans geçebilir. Kimse beni anlamıyor, görmüyor dediğiniz bir dönemde yapacağınız konuşma ilaç gibi gelecek. Eğer daha büyük kitlelere hitap etme gibi bir niyetiniz varsa sosyal mecralarda hesap açmanızın da tam zamanı. Bu alanda sizi büyütecek elektronik cihazlar almak isteyebilirsiniz, ancak hatırlatayım Merkür retroydu, sigortasız bir şey almayın.

Çalışma ortamınızda özellikle kadınlarla sert bir tonda konuşmak zorunda kalabilirsiniz. Kendi değerinizi hatırlayacak ve başkalarına da hatırlatmaktan geri kalmayacaksınız. Yalnız siz yine de her şeyi bitirme noktasına getirmeden hareket etmeye dikkat edin.

19 – 25 Eylül Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kariyer hayatınızda dönüştürmek istediğiniz her varsa gündelik hayatınızda yapacağınız düzenlemelerle bu başarabileceğinizi fark edeceksiniz. Küçük ama kesintisiz adımlar sizi dağın zirvesine ulaştırabilir.

Son sıçrayışınızı yapın çünkü Güneş 23 Eylül’de artık tam karşınızı, ilişki alanınızı aydınlatmaya başlayacak. Gündeminiz artık günlük hayattan çok sevgiliniz, evliliğiniz ve ortağınız olacak.

24-25 Eylül civarı iş yerinizde ya da ev içerisinde sizi hayal kırıklığına uğratacak, değersiz hissettirecek ve içinize kapanmanıza, kendinizi sorgulamanıza neden olacak olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Zihinsel olarak güçlü durmaya gayret gösterin.

26 – 30 Eylül Haftası – Koç Burcu Eylül Ayı Yorumları

Ayın son haftasında inandığınız şeylerin aslında öyle olmadığını fark edebilirsiniz. Karşınızdakiler hakkında tüm bildikleriniz sarsılabilir. Bu sizi yeni bir sorgulamaya itecek.

Retro Merkür, Başak burcunda Venüs ile kavuşacak ve kariyer evinizdeki Plüton ile olumlu bir açı yapacak. Söyleyemediklerinizi tekrardan gözden geçirip dile getirme vakti. Şartlar sizden yana.

Eylül ayını arkadaşlarınızla bir kulübe ya da etkinliğe katılarak bol iletişimle ve hareketli bir şekilde kapatabilirsiniz. 29’unda Venüs’ün de Terazi burcuna geçmesi ilişkilere verdiğiniz değeri gözden geçireceğiniz, uyum ve fikirsel alışveriş arayışınızın yüksek olacağı bir sürece gireceksiniz.

Düşüncelerinizle hayallerinizin birbirine ne kadar zıt olduğunu fark edip ideallerinizi yeniden ele alabilirsiniz. Bu süreci biraz sessizleşip inzivaya çekilerek yapmak isteseniz de bu istek çok uzun sürmeyecek. Ne de olsa sizin için durmak ölüm gibi bir şey. O zaman hep ileri, gökyüzü sizinle!

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close