Boğa Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

boğa burcu eylül yorumları

Sevgili Boğalar,

Eylül ayına aşk hayatınızda değerinizi sorgulamanıza neden olacak olaylarla giriş yapıyorsunuz. Aynı zamanda yatırımlarınızla ilgili beklenmedik durumlar da söz konusu olabilir. Bu alanlardaki zorlayıcı etkiyi iletişimdeki uyum arayışınızla hızlı bir şekilde pozitife çevirme potansiyeliniz yüksek. Olumsuz durumları yönetmeye çalışırken ilahi şekilde korunduğunuzu hissedeceksiniz.

Uzaklardan gelen destekle kazançlarınızdaki dalgalanmayı hızlı bir şekilde toparlayabilirsiniz. Kariyeriniz belki de evliliğiniz kaygan bir zeminde gibi hissediyor olabilirsiniz. Böyle hissetmenize sebep olan ailenizdeki kadın ya da kadınlar veyahut sorguladığınız öz kimliğini olabilir. Toplum önündeki statünüz bu yıl bitmeden değişime uğramış olacak. Burada değişimin kaçınılmaz ve sizin hayrınıza olduğunu bilerek olaylara tepki vermenizde fayda var. Direnmeyin!

5 – 11 Eylül Haftası – Boğa Burcu Eylül Ayı Yorumları

Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle birlikte hayattan keyif almaya başlıyorsunuz. Uzun zamandır ara verdiğiniz hobilerinize tekrardan zaman ayırmaya başlayabilir, varsa aşk hayatınızda bir şeyleri düzenlemeye girişebilir, birikimlerini yatırım araçlarında değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ancak Mars’ın İkizler’de olduğunu hatırlatarak, özellikle parasal konularda kendinizi koruma altına almanızı, ani ve hızlı hareket etmemenizi öneririm.

10 Eylül’de Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Başak yeni ayında aşk hayatınızda, çocuklar ve ilgi alanlarınızla ilgili konularda adım attığınız şeylerin tamamlandığını görebilirsiniz.

Yine aynı gün retro hareketine başlayacak iletişim gezegeni Merkür, sizlerin günlük rutinler, iş yeri, çalışma arkadaşları, sağlık ve evcil hayvanlar evinden başladığı yolculuğuna aşk ve yaratım evinizde devam edecek. Kısacası özellikle iş hayatındaki iletişim sorunlarına dikkat edelim. Sürekli kullandığınız cihazların bakımlarını önceden yaptırarak işlerin sekteye uğramaması için önlem alalım. Gerçi siz Boğa burcusunuz, güvenmediğiniz sularda yüzmez, sigortasız cihaz kullanmazsınız.

12-18 Eylül Boğa Burcu Aylık Yorumları

Ayın ortasına geldiğimizde gelecekte olmak istediğiniz hal ve yerle ilgili kadersel bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Elinizden kaçırdığınız fırsatların tekrardan ayağınıza gelmesi an meselesi. Geçmiş aşklarınız gündeme gelebilir, bir ortaklık teklifi alabilirsiniz. Bu her ne ise sizi besleyecek ve büyütecek aynı zamanda size keyif verecek bir gelişme olacak.

Sosyal çevrenizde oluşan bazı durumlar, hayat enerjisini emebilir. Arkadaşlarınız bir konuda hayallerinizi yıkabilir. Yola kiminle devam edip etmeyeceğinizi net bir şekilde görmenizi sağlayacak bu olayları yaşarken korunduğunuzu hatırlayın ve üzüntüye kapılmayın.

İçsel olarak kendi değerinizi keşfedeceğiniz belki de uzak ülkelerden kazanç sağlayacağınız bir süreç yaşayacaksınız. Hem maddi hem de manevi açıdan güçleneceksiniz. Hayatın gürültüsünde sağır olup ruhunuzun şifalı sesini kaçırmayın. Neye kulağınızı tıkayacağınızı iyi seçin.

19 – 25 Eylül Haftalık Boğa Burcu Yorumları

İnançlarınız, hayata bakış açınız son bir buçuk yıldır temelden sarsıldığını hissediyorsunuz. Yepyeni ve sağlam fikirlere ihtiyaç duyuyorsunuz. Eylül ayı sizi bu fikri bulma konusunda destekleyecek. Belki bir eğitim ya da bir seyahat sistemleştirip benimseyebileceğiniz sağlam fikri bulmanızı sağlayacak. Eskiyi bırakıp yeniyi kabul etmekten çekinmeyin.

23 Eylül’de Güneş’in Terazi burcuna geçmesiyle odağınız çalışma ortamınız, hizmet alıp verdiğiniz kişiler, sağlığınız ve evcil dostlarınız olacak.

Günlük koşuşturma içerisinde zevk aldığınız konuların sosyal ortamınız tarafından beklediğiniz gibi karşılanmaması biraz canınızı sıkabilir. İlişkilerinizin aslında hayal ettiğiniz gibi olmadığını fark edebilirsiniz. Toksik ilişkilerden arınmanın zamanı gelmedi mi sizce de?

26 – 30 Eylül Haftalık Boğa Burcu Yorumları

Ayın son haftasında sizi içsel olarak huzursuz edecek bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu durum iş yerinizde ya da ev ortamınızda oluşabilir. Ön yargılı davranmadan sakinliğinizi korumaya çalışın. Böylelikle olayın büyümesinin önüne geçebilirsiniz.

26 Eylül’de retro Merkür Başak burcuna geçerek burada Venüs ile kavuşacak. Üzerine epeydir düşündüğünüz bir konuyu özellikle yeteneklerinizi geliştirecek bir eğitimi başlamak için güzel zamanlar.

Kariyerinizde verdiğiniz sınavların meyvesini toplayacağınız, daha fazla kazanacağınız durumlar oluşabilir. Venüs’ün de Terazi burcuna geçmesi ile çalışma ortamınızda değerinizi ortaya koyacağınız güzel gelişmelerle ayı kapatıyorsunuz. Siz bunu çoktan hak ettiniz. Tadını çıkarın.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close