İkizler Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

ikizler eylül ayı burç yorumları

Sevgili İkizler,

Eylül ayına ev, yuva, aile konularındaki zorlayıcı etkilerle giriş yapıyorsunuz. Taşınma gibi durumlar gündeminize gelebilir. Düşüncelerinizdeki dağınık aile içinde huzursuzluğa sebep olabilir. Bilinçaltınızda yer etmiş konular birden ortaya çıkabilir. Nefes meditasyonu, doğa yürüyüşleri gibi aktivitelerle odağınızı toplamaya çalışın.

Sosyal ortamınızda kaçırdığınız bir fırsat karşınıza gelebilir, ancak lütfen fevri çıkışlarınızla bu şansı tekrar tepmeyin. Düşüncelerinizin ve sözlerinizin yargılayıcı olmamasına dikkat edin. Sadece konuşarak bir şeyleri çözemeyeceğinizi anlayıp fikirlerinizi harekete dönüştürmeniz gereken zamanlardasınız. Mars burcunuzda. Bu enerjiyi zihin düzeyinden eyleme taşıyın. Kârlı çıkacaksınız.

Eğer yeni bir hobiye başlamak gibi bir düşünceniz varsa hiç beklemeden aksiyona geçin. Bu sayede çevrenizde de tanınma fırsatı yakalayacaksınız.

Ancak hâlâ uzaklarla ilgili gündemleriniz sizi sınırlamaya devam ediyor. Yurt dışı seyahatler, akademik eğitimler, hukuksal konularda yaşanabilecek aksaklıkların sizi üzmesine izin vermeyin.

5 – 11 Eylül Haftası – İkizler Burcu Eylül Yorumu

5 Eylül tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Kökleşmiş kalıpların dizginleyemediğiniz fikirlerinizle ters düştüğünü görmek sizi yorabilir. Baba ve anne figürleriyle değer çatışması yaşanabilir.

Ancak bu zorlu enerjiyi evinizde tadilat yapmak, dekorasyonda değişikliğe gitmek için kullanırsanız daha keyifli atlatabilirsiniz. Temizliğe önce evinizden başlayın düşüncelerinizin kendiliğinden durgunlaşıp arındığını göreceksiniz.

Aile içinde aldığınız bazı kararların hayatınızdaki yansımalarını 10 Eylül’deki Balık dolunayı ile görmeye başlayacaksınız. Sosyal statünüzle ilgili bir bitiş, tamamlanma yaşanabilir. Meslek değişimi, iş bırakma, evlilik, nişanlanma, terfi alma bu tamamlanmalara örnek olabilir.

Yine aynı tarihte Merkür retro hareketine başlıyor. Eski aşklar yeniden gündeminize gelebilir. Başlayıp devam ettiremediğiniz bir kursa yeniden yazılmayı düşünebilirsiniz. Varsa çocuklarınızla ilgili yapmayı planladığınız şeyleri tekrar değerlendirebilirsiniz. Ancak harekete geçmek için bekleyebiliyorsanız retronun bitmesini bekleyin.

12-18 Eylül Haftası İkizler Burcu Yorumları

Ayın ortasında uzak ülkelerden ya da yabancılardan sürpriz haberler duyabilirsiniz. Bu size ilaç gibi gelecek. İş hayatınızdaki deneyiminizin sizi bir adım ileriye taşıdığını hissedeceksiniz. İş değişikliği nedeniyle farklı bir şehre ya da ülkeye yerleşme gibi gündemleriniz de olabilir ya da tam tersi. Evden çalışmaya karar vererek işinizi online ortama taşıyıp hiç tanımadığınız kişilerle irtibatta da olabilirsiniz.

Bu gelişmeler aile ile kariyer hayatında dengeyi kaybetmenize sebep olabilir. Belki de hayal ettiklerinizle elinizde olanlar yanlış yönde olduğunuzu düşündürtebilir. Düşüncelerde boğulmak yerine bu dönemde sosyalleşerek, bol bol arkadaşlarınızla planlar yaparak kafanızı dağıtmaya çalışın. Dostlarınızın size iyi geldiğini göreceksiniz.

19 – 25 Eylül Haftalık İkizler Burcu Yorumları

Eğer sonuçlanmasını beklediğiniz bir dava, miras konusu varsa ya da benzer konularla ilgili başvuru yapmayı planlıyorsanız 18-20 Eylül arası destekleyici etkiler altındasınız. Güzel haberler alabilirsiniz. Ameliyat, estetik gibi konularda da değerlendirebileceğiniz zamanlar.

Güneş’in Terazi burcuna geçişiyle birlikte artık daha fazla zevk aldığınız, ortaya koymaktan hoşlandığınız, hobileriniz, aşk hayatınız, yatırımlarınızla ilgili alanlara odaklanacaksınız. İlişkiler ve entelektüel alışverişin ön planda olduğu zamanlar olacak. Hayatınıza birini almak için kendinizi hazır hissedebilirsiniz.

26 – 30 Eylül Haftası – İkizler Eylül Ayı Yorumları

Tüm odağınızı ilişkinize yöneltmeniz arkadaşlarınız tarafından yadırganabilir. Siz sosyal bir kişiliksiniz. Onları ihmal etmemeye özen gösterin. Yakında en büyük destekçiniz onlar olacak.

26 Eylül’de yaşanacak Venüs-Merkür kavuşumu henüz bitiremediğiniz ailevi konuları kökten kapatmak için size fırsat tanıyacak. Attığınız bir imza ile farkında olmadan her şeyin değişmesi için adım atmış olacaksınız. Bu bir kredi başvurusu, kira kontratı ya da dava açmak olabilir.

Ayın son günlerinde sizden yaşça ya da mevki olarak büyük kişilerden destek alabilirsiniz. Akademik alandaki uğraşlarınız sonuca ulaşabilir. Ayrıca uzak bir ülkeye gitmek için harekete geçebilir, planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Konu her ne ise sonunda sizi olgunlaştıracağı kesin.

29 Eylül tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiyor ve ay boyunca yaşadığınız bütün sıkıntıları unutturmaya geliyor adeta. Sevildiğinizi hissedeceğiniz zamanlar yakın. Fikirlerinizin uyuşacağı insanlarla keyifli aktivitelere dahil olup anın tadını çıkarın. Bunu hak ettiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close