Yengeç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

yengeç eylül ayı burç yorumları

Sevgili Yengeçler,

Eylül ayına ailevi konular, kardeşlerden aldığınız haberlerle giriş yapıyorsunuz. Kısa seyahatlere çıkmayı isteyebilirsiniz. Ancak işlerinizdeki yoğunluk nedeniyle bazı pürüzler çıkması olası. Bu dönemi evinizle ilgilenerek daha rahat geçirebilirsiniz.

Eşinizin parası, kredi, miras, ameliyat gibi konularda sosyal çevre kaynaklı engellemeler yaşayabilirsiniz. Yaklaşık 2 senedir bu konularda hep bir tıkanıklık söz konusuydu. Bazı olayların patlak vermesi ile uygulamanız gereken kararları hayata geçirmek durumunda kalacaksınız. Elinizde olmayan şeylere direnmek yerine teslim olmayı tercih edin. O zaman gerçek değerinizi ortaya koyma fırsatı da bulacak bu sayede kazançlarınızda da bir artış yakalayacaksınız.

5 – 11 Eylül Haftalık Yengeç Burcu Yorumları

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Sizlerin artık daha çok keyif alacağı konular yakın çevreniz, kardeşleriniz, kısa yolculuklar, iletişim, sosyal medya, alışveriş oluyor. Belki Venüs Başak sürecinde kendinize yeni bir telefon ya da evinize yeni bir elektronik alet bakmaya başlayabilirsiniz. Ancak 10 Eylül’de Merkür’ün geri hareketine başlayacağınız hatırlatarak, eğer böyle bir gündeminiz varsa öncesinde karar verip almanızı ya da aldığınız ürünün sigortasının da olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Aynı tarihte Balık burcunda bir dolunay yaşayacağız. Dolunay sizlerin yüksek öğrenim, uzak yollar, yabancı kültürler, dil kursları, inançlar, rehberliğine güvendiğiniz kişiler ve hukuksal konuları anlatan evinizde gerçekleşiyor. Bu konularda bir bitiş, kapanış söz konusu olabilir. Özellikle ağustos sonu başlatmak zorunda kaldığınız gündemlerinizin sonuçlarını görmeye başlayabilirsiniz.

12-18 Eylül Haftası – Yengeç Burcu Yorumu

Ayın ortasına geldiğimizde sizi ileriye taşıyacak özellikle arkadaş çevreniz, üye olduğunuz kurumlar, iş çevrenizle ilgili güzel bir gelişme yaşayabilirsiniz. Nefes almanızı sağlayacak bu gelişme sonrası aşk hayatınız ve çocuklarınızla aranızdaki iletişimde bir rahatlama hissedeceksiniz.

Uzun süredir kariyer hayatınızda düzelmesini beklediğiniz durumlar için beklemek yerine artık harekete geçeceksiniz ve istediğinizi elde edeceksiniz. Burada sadece gökyüzü sizleri iletişim dilimizde dikkatli olmamız konusunda uyarıyor. Olabildiğince tatlı dille işinizi halletmeye çalışın.

19 – 25 Eylül Haftası – Yengeç Aylık Yorumları

Eğer eşiniz ya da ortağınızla ilgili değişmesini istediğiniz şeyler varsa bunu yine iletişim yeteneğinizi kullanarak çözme fırsatı yakalayabilirsiniz. Karşı tarafla ilişkinizi kökten değiştirecek bir süreç sizi bekliyor.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcuna geçiş yapıyor. Bu geçişle birlikte önümüzdeki 1 ay boyunca ev, yuva, anne, baba ile ilgili konular ve tadilat, dekorasyon işleri gündeminizde olabilir. Biraz içe dönmek, eski albümleri karıştırmak isteyebilirsiniz.

26 – 30 Eylül Haftalık Yengeç Burcu Yorumları

Ancak toplum önündeki statünüzü ilgilendiren gelişmeler sizi rahat bırakmayabilir. Evle iş arasında kalabilirsiniz. Bu durum kendinizi patlamaya hazır bir bomba gibi hissetmenize neden olacak. Neyse ki daha önce kaçırdığınız bir fırsatı tekrar değerlendirme şansı yakalayarak kara bulutları dağıtmayı başaracaksınız.

Daha önce iptal olan bir seyahate çıkabilir, eski işinizden yeniden çağırılabilir, kendinizi geliştirmek için aklınızdaki danışmanlığı alabilirsiniz. Hayatınıza göre benzer örnekleri çoğaltabilirsiniz.

26 Eylül’de bir yeni ay gerçekleşecek ve bu yeni ay sizlerin 4.evinizde olacak. Taşınma, ev alma satma gibi yeni bir gündem ortaya çıkabilir. Güvenliğinizi sağlamak için yeni adımlar atabilirsiniz. Örneğin eve kamera taktırmak gibi. Başkalarının bakımını üstlenmek gibi durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ay sonunda sınırlandığınızı düşündüğünüz her ne varsa bu konuları çözmek için harekete geçecek enerjiyi kendinizde bulacaksınız.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close