Aslan Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

aslan eylül ayı burç yorumları

Sevgili Aslanlar,

Eylül ayına başlarken odağınız tamamen nasıl daha fazla kazanacağınızda olacak. İş hayatında sizi zora sokan durumlar ek gelir elde etmek adına farklı arayışlara itebilir. Değerlerinizi ve yeteneklerinizi bu amaçla masaya yatırabilirsiniz.

Olaylara daha önce bakmadığınız bir açıdan yaklaşmak isteyeceksiniz. Bu da sizi yeni bir eğitime başlama, şansınızı yabancı ülke ya da iş fırsatlarında arama gibi opsiyonları değerlendirmeye itecek. Düşünce yapınızla birlikte statünüzün de değiştiğine şahit olacaksınız.

Evliliğinizde verdiğiniz sınavların neticesini alacağınız olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Karşı taraf ile dengeyi bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Sonu her ne olursa olsun tekamül yolculuğunda sizi bir adım ileriye taşıyacak dersler barındıracaktır.

5 – 11 Eylül Haftası Aslan Burcu Yorumları

5 Eylül tarihinde Venüs burcunuzdaki yolculuğunu tamamlayıp Başak burcuna geçiş yapıyor. 2.eviniz sizin öz değerinizi, yeteneklerinizi, kazanç şeklinizi anlatıyor. 23 Ağustos’ta Güneş’in bu alanınıza geçmesi ile para kazanma konuları zaten gündeminize girmeye başlamıştı. Venüs’ün buraya geçmesiyle de daha stratejik bir plan geliştirebileceksiniz.

10 Eylül’de Balık burcunda yaşanacak dolunay kazancınızı artırmak için attığınız adımların nereye varacağı konusunda bir sinyal verebilir. Kredi başvurunuz varsa bunun sonuçlanması bu tarih civarında olabilir.

Yalnız yine bu tarihte Merkür, iletişim evinizde retro hareketine başlayacak. Altına imza atacağınız evrakları çok iyi bir şekilde okumanızda fayda var.

12-18 Eylül Haftası Aslan Burcu Yorumu

Ay ortasında ihtiyaç duyduğunuz destek patronlarınızdan beklemediğiniz bir anda ya da şekilde gelebilir. Ailenizin de onayı ile daha fazla kazanacağınız bir işe girişebilirsiniz. Sadece size sunulan şartları her yönüyle değerlendirmeye çalışmayı unutmayın. Belirsizlikler sizi yanıltabilir.

Daha önceden planlanmış ama iptal olmuş bir seyahat, eğitim ya da etkinlik yeniden gündeminize gelebilir. Sosyal çevrenizi hareketlendirecek bu gelişme de izin verin planı arkadaşlarınız yapsın siz akışın size katacaklarına odaklanın. Bu size taze bir bakış açısı da kazandıracaktır.

19 – 25 Eylül Haftalık Aslan Burcu Yorumları

Uzun zamandır değiştirmek istediğiniz günlük rutinleriniz, girmek istediğiniz check-up, başlamak istediğiniz spor salonu için kaynak yaratma imkânı bulacaksınız. Burada hayatınıza dahil ettiğiniz şeyler uzun yıllar sürdüreceğiniz ve mevcut durumunuzu kökten değiştirecek konular olacak.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu sefer de bir ay kadar kardeşler, iletişim, sosyal medya, kısa yollar, araç alım satım gibi konularla haşır neşir olacaksınız. Yine küçük bir hatırlatma Merkür retro, karar vermeniz gereken şeyler için iyice emin olmakta fayda var.

26 – 30 Eylül Aslan Burcu Yorumları

Ayı kapatırken uzak ve yakın, uzun ve kısa sıfatlarının arasında kalabilirsiniz. Tercihinizi daha uzun soluklu ve kalıcıdan yana kullanmanız size daha büyük bir şans getirebilir. İş hayatında da kaçırdığınız bir fırsat daha kazançlı bir şekilde önünüze tekrar gelebilir.

26 Eylül tarihinde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. İletişim şeklinizi değiştireceğiniz, bu sayede evlilik ve iş ilişkilerinizde destekleneceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Karşınızdakileri değerli hissettiren bir yaklaşımı benimseyerek her türlü ilişkide kazançlı çıkabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close