Başak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

başak eylül ayı burç yorumları

Sevgili Başaklar,

Güneş burcunuzda aya giriş yapıyorsunuz. Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun. Yeni başlayan bir senenin planlamasını yapacağınız hem görünüşünüzde hem hayatınızda değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir dönemdesiniz.

Kariyer hayatınızda sizi zorlayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mars retro hareketiyle birlikte uzun bir süre 10.evinizde olacak ve sizleri toplum önünüzdeki yerinizi değiştirecek olaylarla karşı karşıya bırakacak. Zorlandığınız ama sonuna kadar gittiğinizde karşılığını alacağınız bir süreç için sağlığınıza dikkat etmeyi unutmayın.

Para konusunda sonuçlanmasını beklediğiniz hukuksal bir gündeminiz varsa süreci sıkı takip ettiğiniz takdirde lehinize döndüğünü görebilirsiniz.

Günlük işler, peşinizi bırakmayan hastalıklar, iş yerindeki sorumluluklar sizi daha marjinal çözüm yolları aramaya itecek. Artık bir şeyleri daha kolay yoldan yapmayı öğrenmeli, varsa bir rahatsızlığınız alternatif tedavilere yönelmelisiniz. Belki de bildiğiniz tüm gündelik bilgileri tekrar bir gözden geçirmelisiniz. Ruhunuzu koyduğunuz kafesin anahtarı tahmin etmediğiniz bir yerde karşınıza çıkabilir.

5 – 11 Eylül Haftası Başak Burcu Yorumu

5 Eylül’de Venüs burcunuza geçiş yapacak. Değer verdiğiniz şeyleri tekrar gözden geçireceksiniz. Artık kime ne kadar emek harcamanız gerektiğine karar vereceksiniz. Kişisel bakımınıza daha bir odaklanarak kendinizi de daha özel hissedeceksiniz.

10 Eylül tarihinde karşıt burcunuz Balık’ta bir dolunay gerçekleşecek. Başak yeni ayında verdiğiniz kararları uygulayabilir ya da başlattığınız konular ilk meyvelerini verebilir. Evliliğiniz, ortaklığınız ile ilgili farkındalık yaşayabilirsiniz.

Aynı tarihte Merkür de retro hareketine başlayacak. Para evinizde başlayan retro önünüze eskiden kaybettiğiniz kazanç fırsatlarının tekrar gelmesini sağlayabilir. Bu fırsatın sizin için iyi olup olmadığını sağlıklı bir şekilde değerlendirmek için mümkünde Ekim ayının ortasına kadar bekleyin. Ancak her şey sizin için tamsa ki siz ince eleyip sık dokuyan birisinizi o zaman değerlendirebilirsiniz.

12-18 Eylül Haftası – Başak Burcu Yorumları

Ayın ortasına geldiğimizde yurt dışı, yabancılar, akademik eğitim gibi konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız vasıtasıyla sizi farklı bir noktaya taşıyacak olaylara hazır olun.

Sizler için bu tarihlerde dikkat etmeniz gereken tek konu karşınızdaki kişilerle ilgili yaşayacağınız hayal kırıklıkları olabilir. Tahmin etmediğiniz tavırlarına şahit olabilirsiniz.

İş yerinizde de sizin değerlerinize, izlemek istediğiniz stratejiye ters düşen durumlar oluşabilir. Burada sizi içsel olarak dönüştürecek kararlar almanız mümkün. Bu kararlar size maddi ve manevi kazançlar olarak geri gelecek.

19 – 25 Eylül Haftalık Başak Burcu Yorumları

19 Eylül civarı daha fazla üretip kendinize yeni yetenekler katacağınız güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Konu her ne ise keyifle yaptığınızı görecek ve hayatınızın her alanına bunu yaymak isteyeceksiniz. Aşk hayatınız, çocuklarla iletişiminiz ya da hobileriniz bu sayede şekil değiştirecek.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcuna geçiş yapacak. Artık odağınız daha fazla kazanmak ve kendi değerinizi ortaya koymak olacak.

Venüs’ün Neptün ile yaptığı karşıtlık yanlış kişilere değer verdiğinizi fark etmenizi sağlayacak olaylara gebe. Artık her şeyden önce “ben” demeyi öğrenmelisiniz.

26 – 30 Eylül Başak Burcu Yorumları

Ayın son günlerinde parayla ilgili bir konuda harekete geçmek zorunda kalabilirsiniz. Kredi çekmek, borç almak, hakkınızı almak için dava açmak bunlara örnek verilebilir. 29’unda Venüs’ün de para evinize geçmesi ile olaylar daha kolay çözümlenebilir.

26 Eylül tarihinde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Kendinizi maddi manevi güvende hissetmek için yeni arayışlara girebilirsiniz. Belki ek iş yapmaya başlayabilir ya da iş değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Merkür’ün retro olduğunu hatırlayarak temkinli kararlar vermenizde fayda var. Ancak biraz sabretmenizi öneririm zira yoğunluğunuzun ve yorgunluğunuzun karşılığını mevcut işinizden de alabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close