Terazi Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

terazi eylül ayı burç yorumları

Sevgili Teraziler,

Eylül ayında kabuğunuza çekildiğiniz, kendinizi dinlediğiniz bir süreç sizleri bekliyor. Bunu enerjinizi toplama gibi de yorumlayabilirsiniz. 23 Eylül’de Güneş burcunuza geçiş yapana kadar son bir yılınızı değerlendirmek için bir fırsat olarak görü bu süreci ve yeni yaşınız için planlar yaparak geçirin.

Uzaktaki akrabaların, çıkmanız gereken seyahatlerin ya da almanız gereken eğitimlerin huzurunuzu bozması olası.  Ancak kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz ortamlarla karşılaşabilirsiniz. İlişki ya da ortaklık teklifleri gündeminize düşebilir. Huzurunuzu bozan olaylar hak ettiğiniz mutluluğu size getirebilir. Burada ufak bir uyarısı var gökyüzünün, sözlerimizde kibre düşmeyin.

Yaklaşık 2 senedir çocuklar, yaşadığınız ilişki size çok ağır geliyor olabilir. Hayattan zevk almadığınızı hissediyorsunuz. En sevdiğiniz şeyleri yapmak isterken sürekli engellerle karşılaşıyorsunuz. Bu konularda neyi öğrenip farklı bir disiplini benimsemeniz gerektiğini düşünmeniz gerek. Yoksa gökyüzünün sizin için bir sürprizi olabilir.

5 – 11 Eylül Haftası Terazi Burcu Yorumları

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna geçiş yapacak. Burası sizin fark edemediğiniz, arkanızdan dönen olayları gösteren eviniz aynı zamanda. Özellikle kadın figürlerinden gelebilecek tehlikelere karşı uyanık olmaya çalışın.

Bazı konuları kafanızda çok fazla takıntı haline getirip insanlardan kendinizi soyutlamayın.  10 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay yaşayacağız. Günlük rutinlerinizde, çalışma hayatınızda bir tamamlanma yaşanabilir. 27 Ağustos Başak yeni ayında kendinize verdiğiniz sözleri bu dönemde hayata geçirebilirsiniz. Yeni bir beslenme şekli denemeye ya da spora başladıysanız bunların faydalarını görebileceğiniz bir zaman olabilir.

Aynı tarihte Merkür geri hareketine başlıyor. Kendinizle ilgili bazı şeyleri tekrar gözden geçirme fırsatı sunacak Merkür sizlere. Kendinizi karşı tarafa anlatırken zorlansanız da nerede ne yanlış yaptığınızı fark edip bunu düzeltebileceksiniz.

12-18 Eylül Terazi Burcu Yorumları

Ayın ortasına geldiğimizde özellikle parasal alanda güzel etkiler söz konusu. Kredi çekmek için doğru bir zaman olabilir, ihtiyacınız varsa değerlendirin.  Uzaktaki tanıdıklarınızdan destek istediğinizde olumlu yanıt almanız da olası.

Bu dönemde çalışma ortamınızda hayal ettiğiniz muameleyi görememek sizi üzebilir. Kandırıldığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle iş yerinizdeki kadınlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Evliliğiniz, mevcut ilişkiniz ya da iş ortağınızdan aldığınız yaraları sarmak için harekete geçeceksiniz. Ruhsal olarak şifalanacağınız gelişmelerin ilk adımını siz atacaksınız.

19 – 25 Eylül Haftalık Terazi Burcu Yorumları

Yine aile büyükleriniz, yuvanız, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayan konularla ilgili köklü değişiklikler yapmanız gerekebilir. Kendinize özel bir alan yaratmak, odanızın dekorasyonunu yenilemek, anne-babanızla manevi bazı konuşmalar yapmak köklü değişimin kapılarını size açacak küçük adımlar olabilir.

23 Eylül’de Güneş sizin burcunuza geçiş yapıyor. Kendinizi öne atacağınız, daha görünür olduğunuzu hissedeceğiniz, cesur kararlar alacağınız zamanlar başlıyor.

26 – 30 Eylül Haftalık Terazi Burcu Yorumu

Ayın son haftasında ikili ilişkilerde karşı tarafın kibirli tavırları sizi gerebilir. Bu noktada sınırlarınızı çekmeniz sizi koruma altına alacaktır.

Daha önceden kaçırdığınızı düşündüğünüz bir teklif önünüze tekrar gelebilir. Merkür retrosunu göz önünde bulundurarak değerlendirmenizde fayda var.

26 Eylül’de burcunuzda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay ilişkilerinizde dengeyi bulmak için yeni kararlar almanıza vesile olacak. Yükler terazinin hep bir tarafına yığılmıştı, şimdi birazını diğerine koyma zamanı.

Hayatınızda artık keyif almak için harekete geçme vakti geldi. Eğlenmenin sorumluluğunu da almanız gerektiğini öğreneceksiniz. Sizi sizden başka kimse hayata bağlayamaz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close