Akrep Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

akrep eylül ayı burç yorumları

Sevgili Akrepler,

Eylül ayına sosyal çevrenizde vermek zorunda kalacağınız mücadeleyle başlıyorsunuz. Bu mücadele sözlü ya da hukuksal olabilir. Özellikle iş arkadaşlarınızın, üye olduğunuz derneklerdeki kişilerin sizi krizli bir yola sürüklemesi gündeminizi uzunca bir süre meşgul edeceğe benziyor. Bu tarz konularda hakkınızı almak için savaşmanız gerekecek.

Düşünceleriniz ve sözlerinizle çalışma hayatınızda bencil biri olarak algılanmanıza neden olacak olaylar yaşayabilirsiniz. Kibre düşmemeye özen gösterin. Öfkenizi kontrol edip daha resmi ve objektif yollardan ilerlediğinizde hak ettiklerinizle buluşacaksınız.

Yaklaşık 2 yıldır, ev-yuva ve aile büyükleriniz konusunda çeşitli sorunlarla uğraşmak zorunda kaldınız. Bu konularla uğraşırken evliliğiniz ya da varsa iş ortaklarınız ile gerilmenize sebep olan olaylar yaşadınız. Bozulan kariyer, ev ve ilişkiler dengesine artık bambaşka bir pencereden bakmanız için gökyüzü sizi sınayacak. Artık çözümü farklı bir yolda aramalısınız.

5 – 11 Eylül Akrep Burcu Aylık Yorumları

5 Eylül’de Venüs’ün Başak burcuna geçmesiyle arkadaşlarınızla yaşadığınız gerginlikler bir nebze durulabilir. Onlarla daha çok vakit geçireceğiniz aktivitelere katılabilirsiniz.

10 Eylül’de Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Sizlerin 5.evi yani aşk, çocuklar, yatırımlar, hobilerinizi ilgilendiren konularda bir uyanış, kapanış yaşanabilir. Özellikle de Ağustos ayının sonlarında başlattığınız yeni bir gündeminiz varsa bu zamanlar da onların sonucu da görmeniz mümkün.

Yine 10 Eylül tarihinde Merkür retro hareketine başlayacak. Daha önce fark edemediğiniz, arkanızdan dönen işler karşınıza gelebilir. Ruhsal olarak sizi etkileyecek düşüncelere kapılabilirsiniz. Bu zamanları yaptıklarınızın ve yapılanların muhasebesi için kullanın. Mümkünse yaşananlarla ilgili bir müddet karar vermeyin.

12-18 Eylül Haftalık Akrep Burç Yorumları

Ayın ortasına geldiğimizde ilişkilerinizde anlaşıldığınızı, değer gördüğünüzü hissedeceğiniz güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sosyal çevrenizin de bunda emeği olabilir. Belki de arkadaş çevrenizden biriyle bir gönül ya da iş ilişkisi için teklif alabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken teklifin hayallerinizle ne kadar örtüşüp örtüşmediği olacak.

Çalışma hayatınız ya da günlük işlerinizde sürekli karşınıza çıkan, “ben neden hep aynı şeyi yaşıyorum” dediğiniz konular için harekete geçecek ve bu sefer cevapla da karşılaşacaksınız.

19 – 25 Eylül Akrep Burcu Yorumları

Sosyal çevrenizle olan iletişiminizde köklü değişiklikler yapmak için fırsat yakalayabilirsiniz. İletişim araçları ve mecralarını bambaşka bir şekilde kullanmaya başlayarak popülerliğinizi artırabilirsiniz.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu tarihten sonra yaklaşık bir ay kendinizi çevrenizden soyutlayacağınız, gizli ilişkiler, uzak yolculuklar, meditasyon, ibadet gibi konulara yöneleceğiniz bir süreç geçireceksiniz. Bunu Güneş’in burcunuza geçişine bir hazırlık evresi gibi düşünebilirsiniz.

26 – 30 Eylül Haftalık Akrep Burcu Yorumları

Ayın son haftasında çalışma hayatınızda sizi duruşunuzla sınayacak bir olay yaşayabilirsiniz. Burada sakin kalıp huzurunuzu bozacak tartışmalara girmemeye çalışın.

26 Eylül tarihinde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Size iyi ve kötü gelen şeyleri tespit etmek için yeni yollar deneyeceğiniz, içsel değerinizi keşfetmek için adımlar atacağınız zamanlar. Sahneye çıkmak için son hazırlıklarınızı yapmaya başlayın.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close