Yay Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

yay eylül ayı burç yorumları

Sevgili Yaylar,

Eylül ayına kariyer ve ilişkileriniz arasındaki zorlanmalarla giriş yapıyorsunuz. Evliliğinizde ya da varsa ortaklığınızda aldığınız kararların kariyer hayatınızda olumsuz yankılarına maruz kalabilirsiniz. Karşı taraftan gelebilecek manipülatif konuşmalara karşı sakinliğinizi korumaya çalışın.

Kafanızı dağıtmak için arkadaşlarınızla bol bol sohbet etmeye, aktivitelere dahil olmaya çalışın. Enerjinizi buraya aktardığınızda kendinizi daha mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz.

İletişim konularında ise sürekli bir sorunla karşılaşıyorsunuz. Bu durum yaklaşık 2 senedir devam ediyor. Son dönemde yanlış anlaşılmaktan kaynaklı çalışma ortamınızda ani gelişen olaylar gerçekleşebilir. Olaylar sonrası hukuksal bir mücadele başlatmak isteyebilirsiniz.

Aşk, çocuk, hobiler ya da yatırımlar konusunda önceden kaçırılan bir şansı tekrar elde etmek için şartlar olgunlaşabilir. Ancak burada sizin istediğiniz şey için mücadele etmeniz gerekecek.

5 – 11 Eylül Yay Burcu Yorumları

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Toplum önünde kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz, özellikle işyerinde değerinizi daha kolay gösterebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Kendinizi doğru bir şekilde anlattığınızdan, öfkeli ve eleştirel olmadığınızdan emin olun.

10 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunaydan en çok etki alacak burçlardan biri değişken olduğunuz için siz olacaksınız. Aile, ev, yuva, taşınma, ev alma, satma gibi konularda bir sonuç alabilirsiniz. Bu özellikle Ağustos sonu adımını attığınız bir şey var ise onunla ilgili olabilir.

Yine aynı tarihte Merkür geri hareketine başlıyor. Arkadaşlarınız tarafından yanlış anlaşılmalara açık bir dönemde olacaksınız. Ayrıca daha önce üye olmak istediğiniz kulüp, dernek vs. gibi yerler olduysa bu dönemde tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. Karar vermeden önce retronun bitmesini beklemenizde fayda var.

12-18 Eylül Haftası Yay Burcu Yorumu

Ayın ortasına geldiğinizde günlük rutinleriniz, sağlığınız ve çalışma ortamınızı ilgilendiren kadersel etkiler yaşayabilirsiniz. Kariyerinizi yabancılardan gelecek desteklerle bambaşka bir boyuta taşıyabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız evlenme, sözlenme, boşanma, ev sahibi olma gibi sizi toplumun gözünde başka bir statüye taşıyacak gelişmeler de yaşayabilirsiniz.

Bu güzel etkilere maruz kalırken, ailenizin sizinle aynı hayallere sahip olmayışı bir çatışma ortamı yaratabilir. Ayrıca bilinçaltınızdaki korkularla da yüzleşmeniz gerekebilir. Kariyerinizin değişmesi sizi korkutsa da ilerlemekten çekinmeyin.

Aşk hayatınızda ve çocuklarla olan konularda desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Bu size korkularınızın üzerine gitme cesareti de verecek. Hayatın eğlenceli taraflarının da olduğunu görmeye başlayacaksınız.

19 – 25 Eylül Aylık Yay Burcu Yorumları

Kazanç yollarınızda çok köklü bir değişime gidebilirsiniz. Kaynaklarınızı baştan kurgulayacağınız bir sürece doğru ilerlerken harika etkiler alıyorsunuz. Teklifleri mutlaka değerlendirin. Hem maddi hem manevi daha fazla kazanmaya açıksınız.

23 Eylül tarihinde Güneş Terazi burcundaki seyahatine başlıyor. Odağınız kariyerinizden, patronlarınızdan sosyal hayata kayıyor. Arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayıracağınız, iletişim kurmaktan hoşlanacağınız bir dönem. Keyfini çıkarın.

26 – 30 Eylül Haftalık Yay Burcu Yorumları

Ayın son haftasında aşk hayatınızda takındığınız yargılayıcı tutum biraz tadınızın kaçmasına sebep olabilir. Ya da yaptığınız bir yatırımın zarar uğraması arkadaş buluşmalarınızı sekteye uğratabilir. Unutmayın, şartlar ne olursa olsun, anlayışlı olmayı başarabilirseniz kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

26 Eylül tarihinde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Çok karlı bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Büyük paralar kazanacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Ayrıca arkadaş çevrenizle ilgili bazı yeni kararlar alabilir, bunları uygulamaya koyabilirsiniz. Bazılarına sınırını bildirmeniz gerekli gibi duruyor. Hayattaki dengenizi bulmak için bazılarını elemeniz bile gerekebilir. Korkmayın, siz bir Yay’sınız, yerine daha eğlencelileri gelecektir.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close