Oğlak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

kova eylül ayı burç yorumları

Sevgili Oğlaklar,

Eylül ayında uzak seyahatler, vize-pasaport işlemleri, kurslar, yabancı kültürler, farklı inançlarla ilgili konular gündeminizde olacak. Günlük koşturma içerisinde hayata geçirmek istediğiniz bu tarz işleriniz varsa sekteye uğrayabilir. Yoğun çalışma temposu içerisinde dağılıp başvuru yapmayı unutabilir, gitmek istediğiniz yurt dışı tatiliniz ertelenebilir.

Ayın başında aileniz ve kariyeriniz arasında kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Eğer planlı çalışırsanız ikisi arasındaki dengeyi kurabilirsiniz. Günün sonunda ailenizin desteğini alacak ve ne kadar şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. İşinizde de anlaşıldığınızı fark edeceksiniz.

Yaklaşık 2 senedir kazanç evinizde hareket eden Satürn, sizi oldukça yıprattı. Bir türlü hak ettiğinizi kazanamadınız. Ancak burada farklı bir sistem geliştirmeniz gerektiğiniz anladığınızda ödüllerini toplayabilirsiniz. Yapmanız gereken daha önce denemediğiniz yöntemleri denemek. Yaratıcı ve cesur kararlar vermekten korkmayın. Gökyüzü de sizi bu konuda zorlayacak. Ona güvenin.

5 – 11 Eylül Haftalık Oğlak Burcu Yorumu

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Hayata görüşünüzü gözden geçireceğiniz, değer kavramına yeni bir penceren bakacağınız bir süreç olabilir. Farklı kültürler hakkında araştırma yapmak yabancılarla iletişim kurmak hoşunuza gidebilir.

10 Eylül tarihinde Balık burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Kardeşler, iletişim, kısa seyahatlerle ilgili olan evinizde gerçekleşecek bu dolunay bu konularda bir final yaşayacağınızı işaret ediyor. Bir yere gitmek istiyordunuz belki, gidip aklınızdan çıkaracaksınız. Ya da almak istediğiniz bir elektronik cihazı, arabayı almaya karar vereceksiniz. Açmak ya da kapatmak istediğiniz sosyal medya hesaplarınızla ilgili harekete geçeceksiniz.

Ufak bir hatırlatma Aynı tarihte Merkür de retro hareketine başlayacak. Eğer alım-satım mevzularınız varsa çok iyi değerlendirmeyi, sigortalı ürün almayı unutmayın.

12-18 Eylül Aylık Oğlak Burcu Yorumu

Ayın ortasına geldiğinizde aşk hayatınızda kadersel gelişmeler yaşanabilir. İhtiyacınız olan şeyle bir anda karşılaşabilir ve bu durum tüm inançlarınızı değiştirebilir. Evliyseniz çocuk haberi ile sevinebilir, spekülatif yatırımlarınızdan kazanç sağlayabilirsiniz.

Bu süreçte yakın çevre ve kardeşleriniz tarafından kandırılmamaya, internette bilgilerinizin çalınması gibi etkilere açıksınız. Güvenlik önlemlerinizi almanızda fayda var.

Çalışma hayatınızdaki emeğinizin karşılık bulacağı ve kendinizi maddi manevi daha güvende hissedeceğiniz zamanlara giriş yapıyorsunuz. Ek olarak ay başında sorunlu ilerleyen yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularınız, buna akademik kariyer ve kurslar da dahil, olumlu şekilde sonuçlanabilir. Aldığınız iyi haberler kendinizi baştan yaratacağınız etkileri de beraberinde getirecek. Değişime direnmeyin, meşhur inadınızı bir kenara bırakın.

19 – 25 Eylül Oğlak Burcu Yorumları

23 Eylül tarihinde Günel Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu da demek oluyor ki kariyeriniz odak noktanız olacak. Zaten sizin hep odağınız orada ama işinizde, yöneticileriniz tarafından daha çok görünür olduğunuzu hissedeceksiniz. Kendinizi göstermekten, yaptıklarınızı anlatmaktan çekinmeyin.

26 – 30 Eylül Haftalık Oğlak Burcu Yorumları

Ayın sonunda kariyer ve aile arasındaki dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Ancak yeni bir çözüm bulmak için 26 Eylül’deki Terazi yeni ayı yardımınıza koşacak. İşteki yoğunluğu eve yansıtmama konusunda kararlar alacaksınız. Bunu başardığınızda işlerinizin daha rahat aktığını göreceksiniz.

Maddi alandaki sıkışıklığı gidermek için çok fazla çalışacağınız 7 aylık bir sürece giriş yaptığınız bu günlerde daha fazla hissedeceksiniz. Çalışma temponuzda, sağlığınıza ve kazalara ayrıca dikkat etmeyi unutmayın.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close