Kova Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

kova eylül ayı burç yorumları

Sevgili Kovalar,

Eylül ayında odağınız kredi, borçlar, eşinizin gelirleri, miras ve mahkeme gibi konularda olacak. Ayın başında saydığım alanlarda yaşanan gelişmeler modunuzu düşürebilir. Size iyi gelen şeyler için mücadele vermek durumunda kalabilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklarınız, keyif aldığınız alanlar bu gündemlerinizden etkilenebilir.

İdeallerinizin yakın çevrenizde karşılık bulmaması, sözlerinizle düşüncelerinizin çelişmesi sizi zora sokabilir. Tutarlı davranmaya çalışın, o zaman sürekli elinizden kayıp giden şansınızı sımsıkı tutabilirsiniz.

Özellikle kardeş, yakın çevre, kısa seyahatler, iletişim içeren her türlü konuda eğer ister ve harekete geçerseniz hayatınıza renk katacak fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yaklaşık 2 senedir burcunuzda seyahat eden Satürn, aile, evlilik ve iş ortamınızda sürpriz gelişmeler yaşatabilir. Son sınavlarınız ve hatta kendinizle ilgili sağlam bir yapılanmaya gidebildiyseniz ödülleri toplama zamanı.

5 – 11 Eylül Kova Burcu Yorumları

5 Eylül’de Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Yaşadığınız krizleri çözmek için yeni bir strateji geçiştireceksiniz. Artık eski siz değilsiniz, dönüştüğünüzü ve krizlerin sizi olgunlaştırdığını fark edeceğiniz bir dönemdesiniz. Başkalarıyla uğraşırken kendinizi şekillendirdiğinizi unutmayın. Dışarısı, içerinin yansımasıdır.

10 Eylül’e geldiğimizde Balık burcunda bir dolunay yaşayacaksınız. Kazanç, yetenekler ve para evinizde gerçekleşecek bu dolunayda Ağustos sonunda aldığınız yeni kararların neticesini görmeye başlayabilirsiniz. Mevcut kazançlarınızdan birinden vazgeçebilirsiniz. Ancak bu vazgeçişin yeni bir tanesinin hayatınıza girmesi nedeniyle olabileceğini hatırlatayım.

Aynı tarihte, iletişim gezegeni Merkür retro hareketine başlayacak. Eğer vize-pasaport başvurusu, akademik eğitim, kurs başvurusu, uzak yolculuk planlarınız varsa 10 Eylül öncesinde halletmeye ya da bekletebiliyorsanız 5 Ekim sonrasına ötelemeye çalın. Eğer bunlar mümkün değilse, pürüz çıkmaması adına evraklarınızı dikkatlice hazırlamaya özen gösterin.

12-18 Eylül Haftalık Kova Burcu Yorumları

Ayın ortasına geldiğimizde ev ve ailenizle ilgili çok güzel gelişmeler yaşanabilir. Bir davanızı kazanabilir, kredi başvurusundan sonuç alabilir ya da miras, nafaka konuları sonrası ev alma, taşınma, dekorasyonu yenileme gibi gündemleriniz oluşabilir.

Aldanmaya, dolandırılmaya açık bir dönemde bu güzel haberlere gölge düşmemesi için gözünüzü dört açıp etki altında kalmamaya dikkat edin. Aksi takdirde kazançlarınızda bir dengesizlik yaşanabilir.

Dağılan düşüncelerinizi toparlamak adına varsa bir hobiniz onu geliştirmek için bir kursa başlayabilirsiniz. Bu başlangıç iletişim konusunda da sizi besleyecek ve yakınlarınızla bağlarınızı güçlendirmeye yardımcı olacak.

19 – 25 Eylül Haftası Kova Yorumu

Ruhsal olarak iyileştiğinizi, olgunlaştığınızı hissedeceğiniz güçlü etkiler yaşayabilirsiniz. Artık kimsenin sizi sarsamayacağı bir versiyonunuza geçiş yapmanın faydalarını göreceksiniz.

23 Eylül’de Güneş Terazi burcundaki seyahatine başlayacak. Artık başkalarından gelen kazançlarla uğraşmak yerine; kendi idealleriniz, hayat görüşünüz, yabancılar, farklı kültürlerle ilgili konulara odağınızı çevireceksiniz. Yurt dışına çıkmak, akademik kariyer yapmak, rehberlik hizmeti almak önünüzdeki bir ayın gündemi olacak.

26 – 30 Eylül Haftalık Kova Burcu Yorumu

Ayın son haftasına geldiğinizde yakınlarınız ve uzaktakiler arasında kalmanıza neden olan olaylar ortaya çıkabilir. Uzaklara yaptığınız planlar kısa seyahatlerinizi iptal etmenizi gerektirebilir. Benimsediğiniz farklı dünya görüşleri yakınlarınız tarafından yanlış anlaşılabilir. İletişim şeklinizde kibre düşmemeye özen göstermekte fayda var.

26 Eylül tarihinde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Bu yeni ay sizlerin 9.evinizde olacak. Yurt dışı, yabancılar, yüksek öğrenim gibi konularda yepyeni başlangıçlarınız olabilir. Size önerim başlatmak istediğiniz işlerinizin büyümesini istiyorsanız yeni aydan 3-4 gün sonra adım atmanızdır.

Ayı kapatırken engellendiğiniz düşündüğünüz her türlü konuda aksiyona geçmek için kendinizde büyük bir güç bulacak ve aşk hayatınızla birlikte hayatta size keyif veren tüm konuları yeniden şekillendireceksiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close