Balık Burcu Eylül Ayı Burç Yorumları 2022

balık eylül ayı burç yorumları

Sevgili Balıklar,

Eylül ayının başında ev ve yuva alanınızda ortaya çıkan olayların evliliğiniz ve işlerinizi zora soktuğuna şahit olabilirsiniz. Bir aile büyüğünüzün sorumluluğunu üstlenmeniz, oturduğunuz evden çıkarılmanız gibi konular sizi hakkınızı aramaya itebilir. Hukuksal bir süreci başlatabilirsiniz.

Kazançlarınızı artırmak için daha önce değerlendiremediğiniz bir fırsatı gerekli çabayı gösterdiğiniz takdirde tekrar elde edebilirsiniz.

Özellikle iletişim konularında bir an önce kendinizi yenilemez ve geleceğe adapte olmazsanız bunun sizi içsel olarak da engellediğine, insanlardan soyutladığına şahit olabilirsiniz.

Yakın çevrenizden gelecek umulmadık haberler sizi epey sarsabilir ve bu çalışma hayatınızda dengeyi kaybetmenize neden olabilir. Akışta kalmak sizin en iyi bildiğiniz şey. Dengenizi akışa güvenerek tekrar kolayca bulabilirsiniz.

5 – 11 Eylül Balık Burcu Yorumları

5 Eylül’de Venüs’ün Başak burcuna geçiş yapmasıyla ilişkilerinizde tazelendiğinizi, evliliğinizde değer gördüğünüzü hissedeceksiniz. Ayrıca ikili ilişlerinizde taktik değişimine giderek ilgiye üzerinize çekmenin yollarını da bulacaksınız.

10 Eylül tarihinde sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşecek. Ağustos sonunda ilişkilerinizde aldığınız yeni kararların etkilerini görmeye başlayabilirsiniz. Kendinizle ilgili bazı sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Hemen negatif düşünmeyin. Kötü alışkanlıklarınızı bırakmak ve toksik ilişkilerden kurtulmak da bir sonlanmadır.

Yine aynı tarihte iletişim gezegeni Merkür 8.evinizde retro hareketine başlayacak ve karşıt burcunuza kadar gerileyecek. Varsa mahkeme gündemleriniz, miras, nafaka, borç, alacak verecek, vergiler gibi konularda ufak pürüzlerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

12-18 Eylül Balık Burcu Aylık Yorumları

Ay ortasında yakın çevrenizden alacağınız haberler size ilaç gibi gelecek. İlişkinizin, işlerinizin bu haberle daha da yoluna girdiğini göreceksiniz. Ufak bir uyarı, karşı taraftan gelebilecek aldatılmalara karşı uyanık olun. Sevincinize gölge düşmesine izin vermeyin.

Ev ve aile konularında verdiğiniz uğraş her ne ise, maddi ya da manevi kazanç elde etmenizi ve yaptığınız hataları telafi etmenizi sağlayacak.

19 – 25 Eylül Haftası Balık Burcu Yorumları

Odağınızın aile büyükleriniz, eviniz, bilinçaltınız gibi konularda olması ikili ilişkileriniz yıpratmış olsa da birlikte dahil olacağınız sosyal aktiviteler durumu toparlamanıza destek olacak.

Ayrıca, içinde bulunduğunuz çevreyi değiştirecek köklü kararlar da alabilirsiniz. Arkadaşlarınızı, üye olduğunuz kulüpleri, savunduğunuz davanıza ortak olanları güncelleme zamanı.

Güneş 23 Eylül tarihinde Terazi burcuna geçecek. Odağınız bir anda başkalarından elde edeceğiniz kazançlara çevrilecek. Bu bankadan çekeceğiniz bir kredi, bir miras davası ya da verdiğiniz bir borç olabilir.

26 – 30 Eylül Haftalık Balık Burcu Yorumu

Sahip olduğunuz değerlerle ters düşeceğiniz tavırlar sergilemeniz sizi dengesiz bir ruh haline itebilir. Neden böyle davrandığınızı düşünürken kendinize haksızlık etmeyin ve şartların sizi bu duruma getirdiğini hatırlayın.

26 Eylül tarihinde Terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Kredi, nafaka, miras, vergi, ameliyat gibi konularda yeni bir gündeminiz oluşabilir. Venüs’ün de bu alana geçişiyle estetik yaptırmayı düşünebilir ya da süre gelen başvurularınızdan beklenenden daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close