2022 Ağustos Ayı Burç Yorumları

2022 Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos ayı burç yorumlarını gökyüzünün önemli transitlerini ele alarak hazırladım. Sizi bekleyen olası durumlara karşı hazırlıklı olmak için mutlaka okuyun.  Ağustos ayı burç yorumlarından en doğru şekilde faydalanmak için biliyorsanız önce yükselen, sonra Güneş burcunuzu okuyun.

Keyifli bir ay geçirmeniz dileğiyle 🙂

KOÇ BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Aya kazanç konularınızda beklenmedik gelişmelerle başlıyorsunuz. Daha önce hiç yapmadığınız bir işten para kazanmaya başlayabilirsiniz. Girişimlerinizde arkadaşlarınızın sizi manipüle etmesi söz konusu olabilir. Daha çok aile içindeki kadınların fikrini ve desteğini almalısınız.

Kardeş burcunuz Başak’a geçen Merkür, günlük hayattaki iletişiminizi hızlandırabilir. Güneşi’in de buraya gelmesiyle iş hayatında sonuç almayı beklediğiniz konuları hızlandırabilir. Kova burcundaki dolunay, sosyal çevrenizde ve iş yerinizde bir tamamlanma ve sonlanma getirebilir. Yaşça büyük, otorite figürleri ile gerginlikler söz konusu da olabilir. Venüs’ün Aslan burcuna geçmesi ile hayattan keyif aldığınız hobilerinize zaman ayırarak dolunayın gergin enerjisini azaltmayı deneyebilirsiniz.

Ayın son haftası Mars’ın İkizler burcuna geçmesi ile iletişim konularında eyleme geçebilir, belki yeni bir sosyal medya hesabı açabilir, belki de uzun zamandır görüşmediğiniz kardeşlerinizle, akrabalarınızla bir araya gelmek için adım atabilirsiniz.

BOĞA BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Kendinizle ya da ilişkilerinizle ilgili hiç hesapta olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kadersel etkiler altında olduğunuz zaman dilimlerinden geçiyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki engeller sizi marjinal değişik arayışına itebilir.

Merkür’ün Başak burcuna geçmesiyle yatırım fırsatları önünüze gelebilir, çocuklarınızla ilgili gündemler oluşabilir, onlar ya da kendiniz için yeni bir kurs araştırabilirsiniz. Toplum önündeki statünüzle ilgili konularda dolunayın etkisiyle bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Üstünüze giydiğiniz rollerden sıyrılmak isteyebilirsiniz.

Ailenizdeki kadınlarla ilgilenmek durumunda kalacağınız olaylar yaşanabilir. Bu durum patronlarınız tarafından hoş karşılanmayabilir. Moralinizi bozmayın, çünkü Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle odağınız para kazanmakta olacak ve biraz olsun rahatlayacaksınız.

İKİZLER BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Ruhsal olarak ilginç deneyimler yaşayacağınız, ilahi adaletin tecelli ettiği göreceğiniz bir dönem. Farkında olmadığınız ve müdahale edemediğiniz durumlar sizi yaşam yolunda büyütecek.

Merkür’ün Başak burcuna geçişi ev, yuva konularında iletişim problemlerini, eşya alım satımlarını ya da taşınma gibi gündemleri karşınıza getirebilir. Ancak size rehberlik eden bir büyüğün, bu bir hoca, guru ya da uzaklardaki bir akraba olabilir, desteğiyle bu dönemi de lehinize çevirebilirsiniz.

Aldığınız ya da verdiğiniz bazı eğitim ve kursları sonlandırmanız gereken durumlar yaşanabilir. Buradaki bitişi, sosyal mecralarda daha görünür olmak için kullanabilirsiniz. Venüs’ün de 3.evinize geçmesiyle bu yeni mecradan para kazanmaya başlayabilir ya da yakın çevrenizdeki kadınların desteğini alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Sosyal çevrenizle ya da dahil olduğunuz gruplarla ilgili ani gelişmelerle Ağustos ayına giriş yapacaksınız. Krediler, eşin parası gibi konularda bazı gecikme ve sorunlar yaşanan ani gelişmeleri yönetmekte size zorluk çıkarabilir.

Kariyerde kaçırdığınız fırsatlar önünüze tekrar gelebilir. Özellikle iş hayatında sizi içsel olarak yaralayan olayların tekrarını yaşayabilirsiniz. Ancak bu sefer deneyimlisiniz, aynı kötü sonuçları almaktan korkmadan farklı yöntemleri kullanarak olaylara yaklaşacaksınız.

Kova dolunayı size bir krediyi kapatmak ya da beklediğiniz bir davanın sonuçlanması ve miras gibi gündemleri önünüze getirebilir.

Merkür’ün ay başında Başak burcuna geçmesiyle kardeşlerinizle iletişiminiz artabilir, sosyal medyada daha çok vakit geçirebilirsiniz. Ay sonunda ise Mars’ın İkizler’e geçmesi zihinsel olarak daha aktif, belki psikolojik olarak zorlandığınız zamanlar yaşatabilir. Düşüncelerini yazarak rahatlamayı deneyebilirsiniz.

ASLAN BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Ayın 23’üne kadar Güneş burcunuzda ilerliyor. Parlamaya, doğum günü partilerine devam. Ancak partilerinizi kariyerinizle ilgili bazı gelişmeler bölebilir. Olaylara sakin bir şekilde yaklaşmaya çalışmalısınız.

Merkür’ün Başak burcuna geçmesiyle bütün düşünceniz para kazanmakta olacak. Kariyer hayatınızdaki ansızın karşılaştığınız olaylar sizin daha farklı düşünmenizi ve daha önce denemediğiniz yollardan kazanç sağlamanıza yardımcı olabilir.

Kova burcundaki dolunay ortağınız, eşinizle ilgili bazı konuları gün yüzüne çıkarabilir. Kendinizi engellenmiş, kapana kıstırılmış hissedebilirsiniz. Kendi değerinizi ortaya koymak isterken bu hisleri yönetmek sizi psikolojik olarak zorlayabilir.

Bu durumu daha hafif atlatmak için Mars’ın şans ve sosyal gruplar evinize geçmesini kullanabilir, arkadaşlarınızın desteğini yanınıza alabilirsiniz. Ayrıca daha önce almak istediğiniz ama alamadığınız bir eğitimi de bu dönemde alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Ağustos ayına yabancılar, yurt dışı, eğitim konularında sürprizli olaylarla giriş yapabilirsiniz. Vize, yurt dışına taşınma, yabancı dille ilgili gündemleriniz varsa bu konularda çok farklı ve ani gelişmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Günlük hayatınızda bazı düzenlemeler yapmak zorunda kalacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, yeni bir beslenme düzenine geçiş yapabilirsiniz. İş yerinize ve iş yapış şeklinizde yeni yöntemlere geçiş yapabilirsiniz. Siz rutinlerinizi bozmak istemeseniz de dolunay ve Satürn sizi bu konuda bir kez daha uyaracak.

Merkür’ün burcunuza geçmesiyle düşüncelerinize yetişmekte güçlük çekebilirsiniz. Kendinizi, olayları, ilişkinizi mercek altına yatırabilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır beklediğiniz ilahi adaletin yerini bulduğunu gördünüz kadersel etkilerle karşılaşabilirsiniz.

Mars’ın İkizler’e geçiş yapmasıyla kariyeriniz, toplum önündeki duruşunuz, eylemleriniz ön planda olacak. Uzun bir süre eforunuzu bu alana harcayacaksınız. 

TERAZİ BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Ağustos ayını başkalarından elde edebileceğiniz beklenmedik kazanç, miras ya da kredi haberleriyle karşılayabilirsiniz. Bu sizin hayattan aldığınız keyfi bir nebze olsun azaltabilir. Gelişen ani durumlarla ilgilenirken, aşka, hobilerinize ve çocuklarınıza zaman ayıramayabilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle rüyalarınız hareketlenebilir, psikolojik olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Arkanızdan yapılan konuşmalar olabilir. Düşüncelerinizi kağıda dökmeye çalışın, yazmanın bu dönemde size iyi geldiğini göreceksiniz.

Aşk ve ilişkiler konusunda bittiğini sandığınız konular tekrar önünüze gelebilir. Eski ortağınız yeniden sizinle iş yapmak istediğini söyleyebilir. Onlara ikinci şansı verip vermemek sizin elinizde olacak.

Kova dolunayı ile aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz, yaratım ve yatırım alanlarınızla ilgili konularda bir uyanış yaşayabilirsiniz. Buradan büyüyerek çıkmalı ve farklı bakış açısı geliştirmelisiniz. Neden sürekli sorun yaşadığınızı keşfederek artık yeni yöntemlerle ilerlemelisiniz. Mars’ın İkizler’e geçişiyle desteklendiğiniz hissedeceksiniz. Yabancılar, uzak akrabalar, yeni bir eğitime başlama gibi konular gündeminizi meşgul edebilir.

AKREP BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili konularda ani, sürpriz gelişmelerle Ağustos ayını karşılıyorsunuz. Kadersel bir etkiyle sizin gelişimize hizmet eden bir hayat ya da iş arkadaşıyla yollarınız kesişebilir ya da ayrılabilir. Bu durumu yönetmekte içsel olarak zorlanabilirsiniz. Ailenizdeki kişilerin engellemeleri ile karşılaşabilirsiniz veya evinizi taşımak durumunda kalabilirsiniz.

Arkadaşlar, gruplar ve şans evi olarak nitelendirilen 11.eve geçen Merkür, iletişiminizin özellikle iş çevrenizdeki arkadaşlarınızla artmasını sağlayabilir. Farklı derneklere üye olabilirsiniz. Bu tarz alanlardan desteklendiğinizi hissedebilirsiniz.

Kova dolunayı sizlerin yuva ve aile evinde gerçekleşiyor. Bu konularda bir tamamlanma sürecine adım atabilirsiniz. Bir şeyleri bitirebilir ya da devam etmeme kararı alabilirsiniz. Özellikle baba tarafıyla ilgili bir gündemi noktalayabilirsiniz.

Mars’ın İkizler burcuna geçişi ile başkalarının paralarıyla ilgili mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Nafaka, miras, kredi, alacak-verecek konuları uzun bir süre gündeminizde olacak.

YAY BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Ağustos ayına iş hayatınız, günlük rutinleriniz, hizmet alıp verdiğiniz kişilerle ilgili beklenmedik gelişmelerle giriş yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hiç aklınızda olmayan gündemler oluşabilir. Kaza etkilerine karşı da dikkatli olmalısınız.

İletişim, kısa seyahatler ve yakın çevrenizle ilgili pürüzlerle karşılaşacağınız durumlar meydana gelebilir. Bu pürüzler bazı şeyleri fark etmeniz için unutmayın. Bu alandaki tavrınızı yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Daha önce denemediğiniz iletişim araçlarını ve şekillerini deneyebilirsiniz.

Kova burcundaki dolunayla birlikte kardeşlerinizle, aldığınız eğitimle, çıkmak istediğiniz bir tatille ilgili bir olay açığa çıkabilir ve siz burada bir nokta koyma yoluna gidebilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcuna geçişiyle kariyerinizde hakkınızın teslim edileceği, iletişiminizin kuvvetleneceği bir sürece giriş yapıyorsunuz.  Kadersel olayların toplum önündeki statünüzü değişip dönüştürdüğüne şahit olabilirsiniz.

Aşk, hobiler, yatırım gibi konularda kaçırdığınız sandığınız fırsatlar bir kez daha önünüze gelebilir. Bu sefer daha farklı bir yoldan gitmeyi tercih etmelisiniz. Mars’ın karşıt burcunuz İkizler’e geçmesiyle evlilik, ilişkiler ve ortaklık gibi konularda eyleme geçeceğiniz olaylar gündeminizde olabilir.

OĞLAK BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Ağustos ayına aşk, çocuklar, yatırım ve hobilerinizle ilgili aklınızda olmayan, ani gelişmelerle giriş yapıyorsunuz. Bu alanlarda marjinal ve denememiş yollar keşfedebilirsiniz. Parasal anlamda zorlandığınız ve kendinizi değersiz hissettiğiniz bir durumda olduğunuz için bu beklenmedik gelişme başta sizi zorlayabilir.

Merkür’ün Başak burcundaki seyahati yabancılarla, yurt dışıyla olan iletişiminizi hareketlendirebilir. Ay sonunda Güneş’in de Başak’a geçmesiyle tüm odağınız yurt dışı, uzak akrabalar, vize, pasaport ve eğitim konularında olacak.

Kova dolunayı sizlere kazancınızla ilgili sonlanmalar getirebilir. Ancak yepyeni yollar denemeniz gerektiğini fark ederek bir aydınlanma da yaşatabilir. Bu sonu kadersel bir başlangıç olarak değerlendirin.

Mars’ın İkizler burcundaki hareketi günlük hayatınıza enerji getirecek. İş yerinizde iletişim şeklinizin sert olmamasına dikkat edin. Hızlı hareket ihtiyacıyla ortaya çıkabilecek sakarlıklar da olabilir. Siz bu geçişi biriken işlerinizi ilerletmek için kullanabilirsiniz.

KOVA BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Aile ve yuvanızda ani gelişmelerle Ağustos ayını karşılıyorsunuz. Bu sizi zihnen ve bedenen yoran bir gelişme olabilir. Ev alma, satma, taşınma, tadilat gibi konular bir anda önünüze gelebilir. Ayrıca kökleriniz, baba tarafınızla ilgili bazı olaylar sizi psikolojik olarak sarsabilir, korkularınızı tetikleyebilir. Bilinçaltınızda bir değişim yaşadığınıza şahit olabilirsiniz.

Merkür’ün Başak burcuna geçmesi, varsa eşinizin parası, krediler, borçlar, miras gibi başkalarından elde edilen kazanç konularıyla ilgilenmenizi gerektirecek. Ay sonunda Güneş’in de buraya geçmesiyle tüm odağınız burada olacak. Hiç beklemediğiniz yerlerden para elde ettiğinizi görebilirsiniz.

Sizin burcunuzda gerçekleşecek dolunay, kendinizle ya da karşı tarafta olan ilişkinizle ilgili bir farkındalık yaşamanızı sağlayabilir. Köklü bir değişime gitmek isteyebilirsiniz. Bu bir imaj değişimi de olabilir, düşünce yapınızı değiştirmek de.

Mars’ın İkizler burcuna geçişi aşk hayatınızı hareketlendirebilir, yeni bir hobi edinmek isteyebilirsiniz. Özellikle kısa seyahatler, araba ya da telefon, bilgisayar almak gibi konularda kaçırdığınız bir fırsat yeniden önünüze gelebilir. Bu sefer fırsatı değerlendirecek ve öncekine nazaran daha kazançlı çıkacaksınız.

BALIK BURCU AĞUSTOS AYI YORUMLARI

Ağustos ayını kardeşler, yakın akrabalar, iletişim, ulaşım araçları ve seyahat konularında ani olaylarla karşılıyorsunuz. Biranda iş seyahatine çıkmak durumunda kalabilirsiniz. Yakınlarınızın hiç ummadığınız konuşmalarına şahit olabilirsiniz. Bu gelişmeler sizi içsel olarak oldukça zorlayabilir.

Merkür’ün karşıt burcunuza geçişiyle evlilik, ortaklık konularında bir hareketlilik yaşanabilir. İmza atmanızı gerektirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızdaki sürprizli gelişmelerin ilişkilerinizi kadersel olarak değiştirip dönüştürdüğünü fark edebilirsiniz.

Kova burcunda yaşanan dolunayla gizli konular, düşmanlıklar ortaya çıkabilir. Günlük rutinlerini değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. İş hayatınızdaki kadınların sizi domine ettiğini fark edebilirsiniz. Bu sizi ruhsal olarak yıpratabilir. Meditasyon yaparak, dua ederek bu gergin dönemi daha hafif atlatmaya çalışabilirsiniz.

Mars’ın İkizler burcunda başlayacağı hareketle ay sonunda ev ve yuva konuları hareketlilik kazanacak. Uzunca bir sürede burayla ilgilenmenizi gerektiren olaylarla mücadele edeceksiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close