Antre Dekorasyonu için Farklı Örnekler

Evimizin giriş bölümü yani antre ya da hol olarak adlandırdığımız alan özel ve özenli bir dekorasyona ihtiyaç duyar. Bunun en büyük nedenlerinden biri insanların evinizle ilk defa antrede karşılaşıyor olması ve ilk intibanın evinizin diğer odaları ile ilgili de fikir verecek olmasıdır.

Daha derleyip toparlamak gerekirse antre dekorasyonu önemlidir; çünkü ilk intiba önemlidir. 🙂

renkli-antre-dekorasyonu

Eve giriş ve çıkış noktasını oluşturan antreler ayakkabılık ve askıların bulunduğu sıradan alanlar olarak düşünülse de aslına bakarsanız farklı dekorasyon çalışmaları ile bu bölümü yaşam alanına dahil edebilir, diğer odalar gibi dekorasyondaki önemini arttırabilirsiniz.

Hem bu sayede antreler de olması gerektiğinden daha farklı ve yaratıcı alanlar haline dönüşecektir. Şimdi dilerseniz antre dekorasyonu için farklı fikirlerin yer aldığı örnek fotoğraflara bakarak antreleri ne kadar değişik biçimlerde dekore edebileceğimize göz atalım.

mavi-antre-dekorasyonu

Antrelerdeki sıradan ayakkabılıkları unutun. Her şeyi açık bir şekilde sergilediğinizde ne kadar farklı bir görüntü elde edebileceğinize odaklanın.

antre-dekorasyon-fikirleri

Açık askılar ve ön plana çıkan askılıklar… Antrenize belki bir berjer, puf ya da sandalye bile koyabilirsiniz. Rahatça ayakkabılarınızı giymeniz için.

antre-dekorasyon-fikirleri-1

Tıpkı salonunuzu döşer gibi antre dekorasyonuna da kırlent, dekoratif objeler, raflar gibi pek çok unsuru dahil edebilirsiniz.

antre-dekorasyon-onerileri

antre-dekorasyonu

Ayakkabılıktan vazgeçemem diyorsanız da onu daha başka nasıl farklılaştırabilirim diye düşünebilirsiniz.

bankli-antre-dekorasyonu

Evin diğer alanları ile ilgili ipuçlarını antre dekorasyonunda sergileyebilirsiniz.

dar-antre-dekorasyonu

Açık dolap düşüncesi ile ayakkabıları bile dekorasyona dahil edebilirsiniz.

farkli-antre-dekorasyonu

Tablolar, abajur, sehpa, vazo gibi pek çok eşyayı antre dekorasyonunda kullanabilirsiniz.

ahsap-antre-dekorasyonu

gri-antre-dekorasyonu

hol-dekorasyonu

Antre dekorasyonu için farklı örneklerin yer aldığı yazımda umarım evinizin bu özel bölümünü nasıl daha yaratıcı bir şekilde dekore edebileceğinizi gösterebilmişimdir. 🙂

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close