Kıpkırmızı Dekorasyon Örnekleri

Kırmızı, dekorasyonda kullanılması en cürretkar renklerden biridir. Cesaret ister. Doğru oranda, zevkli seçimler ve uygun renklerle harmanlanması gerekir. Aksi takdirde ortaya çıkan sonuç hayal kırıklılığı yaratabilir.

Ancak bu yazıda kırmızının nasıl kombinlenmesi gerektiğinden değil de kıpkırmızı evlerin bile nasıl göze hoş gelebileceğini anlatmaya çalışacağım.

kirmizi-dekorasyon

Kırımızı ev dekorasyonu örneklerinden yola çıkarak, kırmızı rengin tek başına bile nasıl asil bir tarza büründüğünü göstermeye çalışacağım. Umarım başarılı olabilirim =)

kirmizi-renk-dekor

Duvardan, aksesuarlara; sehpadan pufa her şeyin kırmızı olduğu bir salon. Doğru tonlamaları yaparak ve aralara beyaz atarak kırmızının büyüsünü daha  da ön plana çıkarabilirsiniz.

kirmizi-ev-dekorasyonu

Bordaya yakın bir kırmızı, burada da bohem tarzda yorumlamış. Etnik desen ve aksesuarlar kırmızının üzerindeki dikkatleri dağıtmayı başarmış.

kirmizi-renk-dekorasyon

Bu kırmızı yatak odasında kırmızının iki farklı tonu fuşya ile kombinlenerek ortaya feminen bir dekorasyon çıkmış. Ancak kırmızı her zamanki gibi diğer renkleri gölgede bırakmayı başarmış.

kirmizi-salon-dekorasyonu

Kırmızı hakimiyetinde başka bir salon dekorasyonu örneği… Her şey kırmızı ama asla göz yormuyor.

kirmizi-salon-dekoru

Kırmızının tek başına hakim olduğu ancak göz yormadığı bir dekorasyon örneği daha…

kirmizi-yatak-odasi

Kıpkırmızı bir ev cesaret ister evet, ama kırmızı dekorasyon örneklerini gördükten sonra ortaya çıkacak sonuç için denemeye değebilir. Ne dersiniz? =)

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close