Yengeç Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

yengeç burcu ekim yorumları

Sevgili Yengeçler,

Ekim ayına yakın çevrenizle ilgili iletişimin daha sağlıklı bir şekilde ilerlemesini sağlayacak Merkür retronun sona ermesiyle giriş yapıyorsunuz. 4 Ekim’de Başak burcunda düz seyrine geçecek olan Merkür; kardeşler, kısa seyahatler, elektronik aletler ve her türlü iletişim aracıyla ilgili yaşadığınız küçük aksilikleri bitiriyor. Artık bazı durumların daha kolay aktığını görebilirsiniz.

9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunay sizlerin haritasının tepe noktasında yani 10.evinde olacak. Yani, başta kariyer olmak üzere toplum önündeki statünüzü ilgilendiren herhangi bir konuda gerçeği daha net görüp harekete geçmeniz gerekebilir.

Önemli olanın toplumun sizi nasıl görmek istediği değil, sizin görünmek istediğiniz kişi olmanız gerektiği olduğunu fark edeceksiniz.

Aynı tarihte jenerasyon gezegeni Plüton da tam karşıt eviniz olan Oğlak burcunda düz seyrine geçiş yapacak. Evliyseniz evliliğinizi, iş yaptığınız bir ortağınız ya da herhangi bir konuda danışmanlık aldığınız kişiler varsa onlarla olan ilişkilerini baştan bir sisteme oturtmak için ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. İkili ilişkileri dönüştürme zamanlarındasınız.

11 Ekim tarihinde iletişim gezegeni Merkür yeniden Terazi burcuna geçiş yapacak. 29 Ekim’e kadar düşünceleriniz aile, yuva, taşınma, baba, kökleriniz gibi konulara odaklı olacak.

23 Ekim tarihine geldiğimizde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçecek. Hobileriniz, aşk hayatınız, yaşamda keyif aldığınız alanlar, yatırımlarınız, sanatsal ve sahne önü işler yaklaşık bir ay boyunca gündeminizde olacak. Bu süreçte belki yeni bir kursa yazılabilir, çocuk sahibi olmaya karar verebilir, paranızı farklı bir yatırım aracında değerlendirebilir, yaptığınız eserleri topluluklarla paylaşmaya karar verebilirsiniz.

8.evinizde bulunan Satürn 24 Ekim’de ileri hareketine geçiş yapıyor. Sonuçlanmasını beklediğiniz davanız, olmak istediğiniz bir ameliyat, almak istediğiniz bir kredi varsa artık engellerin ortadan kalktığına şahit olabilirsiniz.

Yılın en önemli olaylarından biri olan Güneş tutulması 25 Ekim’de 2 derece Akrep burcunda, sizlerin 5.evinde gerçekleşecek. 5.ev aşk, çocuklar, hobiler, spekülatif yatırımlar, sanatsal ve sahne önü işlerle ilgilidir. Daha görünür olmak, hayattan daha çok keyif almak için ihtiyacınız olan bilgiyi, ilhamı ve desteği yaşanan olaylar neticesinde elde edebilirsiniz.

28 Ekim tarihinde Jüpiter gerileyerek Balık burcuna geçiş yapacak. 9.ev konularında elinizden kaçırdığınızı sandığınız fırsatlarla yeniden karşılaşabilirsiniz. Belki bir af ile üniversiteye geri dönebilir, vize onayı ile yurt dışı seyahati planlayabilir, yabancılarla iş yapmayı düşünebilirsiniz. Farklı kültürleri keşfedebilir ve hayata karşı bakış açınızı yenileyebilirsiniz.

29 Ekim’de Merkür Akrep burcunda transitine başlayacak. Tutulmayla birlikte gündeminize gelen konularda ciddi bir şekilde düşünmeye başlayabilir hatta belki imza atarak düşüncelerinizi somutlaştırabilirsiniz. Kursa yazılmak, yatırım hesabı açmak örnek olarak verilebilir.

Ayın son gününde 12.evinizde bulunan Mars retro hareketine başlayacak. İçe döneceğiniz, eylemsizliğin huzursuzluğunu derinden hissedeceğiniz dönemler yaşayabilirsiniz. Bu süreci kolay atlatmak adına günlük rutinlerinize odaklanabilir, planlı bir hayat sürdürerek zihninizi boşaltmaya çalışabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close