Aslan Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

aslan burcu ekim yorumları

Sevgili Aslanlar,

Ekim ayı maddi kazançlarınızla ilgili güzel gelişmelerle başlıyor. 4 Ekim tarihinde para ve değerler evinizde ileri harekete geçecek olan Merkür, beklediğiniz zam, prim, beklediğiniz ödeme gibi gündemlerin sonuçlanmasını hızlandırabilir. Ayrıca gelirlerinizi artırmak adına imzalar atacağınız bir gelişmeler de yaşayabilirsiniz. Değerinizin anlaşıldığını hissedeceğiniz zamanlardasınız.

9 Ekim tarihinde Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Sizlerin 9.evinde yaşanacak olan bu dolunay yurt dışıyla, yabancılarla, uzak akrabalarınızla ilgili çözümlenmemiş konuları tekrar önünüze getirebilir ve artık bir çıkış yolu bulmanıza yardımcı olabilir. Eğer akademik kariyer yapma ya da bir kursa başlama gibi gündemleriniz varsa güzel başlangıçlar yapabilirsiniz.

Aynı tarihte jenerasyon gezegeni Plüton Oğlak burcunda düz hareketine başlayacak. Sizlerin kökten dönüştürmek zorunda kaldığınız çalışma ortamı, günlük rutinleriniz, beslenme ve spor alışkanlıklarınız, hizmet alıp verdiğiniz kişi ya da kurumlarla ilgili sıkıştığınızı düşündüğünüz konular yavaş yavaş rahatlamaya başlayabilir.

11 Ekim tarihinde iletişim gezegeni Merkür, Terazi burcuna geçiş yapıyor. İletişiminizin arttığı, kardeşlerinizle olan sorunları giderdiğiniz, kısa yolculuklar planladığınız güzel bir dönem geçirebilirsiniz. Sosyal medya gibi alanlarda bulunmak hoşunuza gidebilir.

23 Ekim tarihine geldiğimizde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçiş yaptığını görüyoruz. Güneş bir ay boyunca sizlerin aile, yuva, atalar ve köklerle ilgili olan evinize odaklanmanızı sağlayacak. Ev taşıma, dekorasyonu yenileme, tadilat işleri, tayin, yer değişimi, evde aile ile vakit geçirme gibi etkilerini yaşayabilirsiniz. Anne, babaanne gibi kadınların bakımıyla ilgili gündemlerini de olabilir.

Karşıt burcunuz Kova’da bulunan Satürn 24 Ekim’de düz seyretmeye başlayacak. İlişki alanınızda yaklaşık 2 senedir sizi sınavlara tabi tutan Satürn, dersinizi aldıysanız ödüllerle karşılaşmanızı sağlayabilir. Evlilik, ortaklık, danışmanlık aldığınız kişilerle aranızdaki engellerin yavaş da olsa ortadan kalktığına şahit olabilirsiniz.

Yılın ve ayın en önemli gökyüzü olaylarından biri olan Güneş tutulması 25 Ekim tarihinde gerçekleşecek. 2 derece Akrep burcunda yaşanacak olan bu tutulma sizi en derin korkularınızla yüzleştirebilir, köklerinizi sağlamlaştırmak için farklı olaylarla sizi test edebilir. Bir anda ikametgahınızın değişmesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

28 Ekim’e geldiğimizde retro hareketine devam eden Jüpiter’in Balık burcuna geçtiğini görüyoruz. Sizlerin 8.evi yani başkalarının paralarını, miras, kredi, vergi gibi ve şifa bulduğunuz konularda şanslı etkiler alacağınızı söyleyebiliriz.

İletişim gezegeni Merkür 29 Ekim tarihinde Akrep burcuna geçiş yapacak. Tutulmanın etkisi ile verdiğiniz ev satma, alma, taşınma gibi konularda imzalar attırabilir. Daha çok aile büyüklerinizle iletişim kuracağınız, içinize dönüp bilinçaltınızla ilgileneceğiniz bir dönem geçirebilirsiniz.

Ayın son gününde Mars İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Sizlerin 11.evinizde geri gidecek olan Mars, kendinizi şanssız hissetmenize neden olabilir. Arkadaş çevrenizde iptal olan planlarla canınız biraz sıkılabilir. Durgunlaşan sosyal hayatınız nedeniyle moralinizi bozup ailenize yansıtmamaya özen gösterin.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close