Başak Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

başak burcu ekim yorumları

Sevgili Başaklar,

Ekim ayının başında yönetici gezegeniniz Merkür düz seyrine başlıyor. Sizi takıntılı bir ruh haline sokan düşüncelerin giderek azaldığını görebilirsiniz. Daha sakin ve mantıklı kararlar alabileceğiniz bir döneme giriş yapıyorsunuz. Dış görünümünüzle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulamak için verimli günlerdesiniz.

9 Ekim tarihinde 8.evinizde bir dolunay gerçekleşecek. Koç dolunayı ile başkalarının kazançları, kredi, vergi, miras ve mahkeme gibi gündemlerinizin çözüme kavuştuğuna şahit olabilirsiniz. Sağlık konusunda ameliyat gerektiren durumlar ortaya çıkabilir. Maddi ya da manevi yaralarınızı saracak olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bu sefer krizler şifasıyla iyileştirmeye geliyor.

Yine aynı tarihte jenerasyon gezegeni Plüton Oğlak burcunda ileri hareket etmeye başlayacak. Sizlerin aşk, çocuklar, yatırım ve hobilerle ilgili evinizdeki Plüton köklü değişimler için hayattan keyif almanızın önüne geçiyor. Ancak geniş kitleleri ilgilendiren kararlar sizlerin rahat bir nefes almanızı sağlayabilir.

İletişim gezegeni Merkür 11 Ekim tarihinde Terazi burcuna geçiş yaparak parasal alanda yeni fırsatları önünüze getirebilir. Kafanız daha çok kazanç alanlarını artırmaya yönelik çalışmaya başlayabilir. Alternatif yollar deneyebilirsiniz.

23 Ekim’de Venüs ile birlikte Güneş’in Akrep burcuna geçişiyle bir ay boyunca kardeşler, kısa seyahatler, iletişim kurduğunuz alanlar ve araçlar, taşıtlar gibi konulara odaklanacaksınız. Özellikle ailenizdeki kadınlarla daha sık ve sıcak iletişim kurmanız mümkün. Tatil planlamak, yeni bir telefon almak, eğitime başlamak gibi konular da bu dönemde keyfinizi yerine getirebilir.

Çalışma alanınız ve hastalıklarla ilgili sizi sınavlara tabi tutan Satürn 24 Ekim’de düz hareketine başlayacak. Aksayan işlerinizin yoluna girdiğini görebilirsiniz. Uymakta zorlandığınız planlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Dağılan düzeninizi rayına oturtabilirsiniz.

Yılın ve ayın en önemli olaylarından biri olan Güneş tutulması 25 Ekim tarihinde Akrep burcunun 2 derecesinde gerçekleşecek. İletişim, eğitim, seyahat konularında kadersel etkiler altına girdiğinizi hissedebilirsiniz. Kardeşlerinizin hayatında sizi de etkileyecek gelişmeler yaşanabilir.

28 Ekim’de şans gezegeni karşıt burcunuz Balık’a gerileyecek ve retro hareketine ilişkiler alanınızda devam edecek. Evliliğinizde ve ortaklık yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde kısmetli bir döneme giriyorsunuz.

Yönetici gezegeninizin Merkür’ün 29 Ekim’de Akrep burcuna  geçişiyle iletişim ve düşüncelerinizin daha çok yakın çevrenizdeki kişilere odaklandığınız göreceksiniz. Sosyal medyada daha çok vakit geçireceksiniz.

Ayın son gününde haritanızın tepe noktasında yer alan Mars retro hareket etmeye başlayacak. Özellikle kariyerinizi ilgilendiren konularda bir yavaşlama söz konusu olabilir. Daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. Üstleriniz ve hayatınızda otorite gibi gördüğünüz kişilerle sert diyaloglara girmemeye özen gösterin.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close