Terazi Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

terazi burcu ekim yorumları

Sevgili Teraziler,

Ekim ayının ilk haftasında Merkür’ün Başak’ta düz seyrine geçmesiyle birlikte ruhsal anlamda sizi bunaltan konuların hafiflediğini görebilirsiniz. Sizden gizlenen şeyler önünüze düşebilir ve korunduğunuzu hissedebilirsiniz.

9 Ekim’de karşıt burcunuz Koç’ta gerçekleşecek olan dolunay ilişkilerinize ışık tutacak. Daha berrak bir şekilde olayları analiz edebilecek ve sizi iyileştirecek kararlar alabileceksiniz. Evliliğiniz, ortaklı yaptığınız işler ve danışmanlık aldığınız kişiler ana gündeminizi olacak

Yine aynı tarihte jenerasyon gezegeni Plüton Oğlak burcunda düz seyrine geçiş yapacak. Etkilerini hemen ve birebir hissetmek mümkün olmasa da aile ve yuva ile ilgili ağır aksak ilerleyen konularınız varsa bu alanlarda bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

İletişim gezegeni Merkür 11 Ekim tarihinde ikinci kez burcunuza geçiş yapıyor. Retro döneminde kendinizle ilgili üzerinden geçtiğiniz gündemleriniz olduysa sağlıklı karar vermek ve uygulamaya geçmek için doğru zamanlar olabilir. İletişiminiz daha kuvvetli bir hale gelebilir. Karşınızdakileri sözlerinizle kolayca ikna edebilir, aklınızdaki şartları kabul ettirebilirsiniz.

23 Ekim tarihine geldiğimizde Venüs ile Güneş’in burç değiştirerek Akrep’e geçiş yaptığını görüyoruz. Güneş bir ay boyunca sizlerin parasal konularınızı anlatan evinizde seyahat edecek. Bu da demek oluyor ki odağınız değerinizi ortaya koymak, daha fazla kazanmak, farklı kazanç yolları aramakta olacak.

25 Ekim’de yaşanacak, yılın en önemli olaylarından biri olan tutulma da yine bu evinizde gerçekleşecek. Daha fazla kazanacağınız fırsatlarla karşılaşabilirsiniz, artık elinize geçen paranın yetmediğinin ve daha iyisine layık olduğunuzun farkına varabilirsiniz.

Yatırımlar evinizde hareket eden Satürn 24 Ekim’de retro hareketini bitirip düz seyrine geçecek. Bu da aslında tutulmayla birlikte gelirlerinizi farklı araçlarda değerlendirme fikrine daha sıcak bakmanıza vesile olabilir. Hobilerinizi işe dönüştürecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

28 Ekim tarihine geldiğimizde retro Jüpiter’in Balık burcuna geldiğini görüyoruz. Balık sizlerin günlük rutinlerinizi anlatan evinizde. Çalışma hayatınız, eğer bir işiniz yoksa evdeki düzeniniz, evcil hayvanlarınız, hizmet alıp verdiğiniz kişilerle ilgili bazı konular tekrardan önünüze gelmesi olası. İkinci bir şans olarak değerlendirebilirsiniz. Belki de istediğiniz dengeli ve düzenli yaşam planınızı devreye sokmanın tam sırasıdır.

İletişim gezegeni Merkür 29 Ekim tarihisinde burcunuzu terk ederek Akrep’e geçiş yapıyor. Aklınıza yatan yeni para kazanma yolları için belki sözleşme gündemleriniz olabilir. Zihninizin sürekli parasal konularda olduğunu görebilirsiniz.

Manevi açıdan ele aldığımızda ise başkalarının gözündeki değerinizi sorgulayacağınız bir süreç yaşayabilirsiniz. Bazı stratejik kararlar alıp planlarınızı harekete geçirmeniz de mümkün.

Ayın son gününe geldiğimizde ise 9.evinizde seyahat eden Mars’in retro hareketine başlıyor. 9.ev sizlerin yabancılar, uzak yolculuklar, eğitimler, farklı kültürlerle tanışma, hayat görüşünüzü değiştirecek deneyimler ve hayatınızdaki yol göstericilerle ilgili konularınızı anlatır. Bu konularla ilgili gündemleriniz varsa engellerle karşılaştığınızı, harekete geçmekte zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Durumu sakin kalıp işlerinizin üzerinden geçerek sağlamlaştırmak için kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close