Akrep Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

akrep burcu ekim yorumları

Sevgili Akrepler,

Sizler için önemli bir aya giriş yapıyoruz. 25 Ekim’de burcunuzda bir tutulma gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili önemli farkındalıklar yaşayıp kararlar alacağınız dönemlerden geçiyorsunuz. Sabit bir burç olduğunuz için değişme fikri bile sizi zorluyor. Ancak arka planda hayrınıza ilerleyen olaylar için direnmek yerine kabul edip bu süreci daha az hasarla atlatmaya odaklanabilirsiniz.

Gelelim Ekim ayının diğer önemli gökyüzü geçişlerinin burcunuza olan etkilerine. 4 Ekim’de retrosuyla meşhur olan Merkür Başak’ta düz seyrine geçiyor. Sosyal hayatınızın hareketlendiğini, iş yerinizde organizasyonların hızlandığını görebilirsiniz.

9 Ekim tarihinde 6.evinizde bir dolunay yaşayacaksınız. Koç burcunda gerçekleşecek bu dolunay Şiron etkili olacak ve varsa bir sağlık probleminiz alternatif bir çözüm bulmanıza yardımcı olabilir. Çalışma ortamınızda sizi harekete geçirecek bazı olaylar yaşanabilir. Düşünmeden hareket etmemeye özen göstermelisiniz.

Aynı gün jenerasyon gezegeni Plüton Oğlak burcunda düz hareketine geçecek. Doğrudan kişisel hayatlarınızda hemen etkisini göremeseniz bile iletişim odaklı konularınızda bir rahatlama hissedebilirsiniz.

11 Ekim tarihinde iletişim gezegeni Merkür Terazi burcuna geçecek. Burası sizin 12.eviniz. Kapalı, arkanızda kalan, gizli alanları anlatan bu evdeki Merkür’ün hareketi arkanızdan dönen konuşmalara şahit olmanıza neden olabilir. Rüyalarınız aktifleşebilir. Korkularınız tetiklenebilir. Diğer yandan yazarak rahatlamak için de uygun bir dönemdir. Eğer şiir, hikaye yazmak gibi meziyetleriniz varsa değerlendirebilirsiniz.

Venüs ve Güneş 23 Ekim’de sizlerin burcuna geçecek. Gelsin pastalar, hediyeler… Şimdiden hepinizin doğum günü kutlu olsun. Artık kendinizle ilgilenme zamanları. Dış görünüşte değişiklik yapabilir, tarzınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Ayrıca tüm seneyi planlamak bir önceki senenin muhasebesini yapmak için de uygun zamanlar.

Aile ve yuva alanınızda retro hareket eden Satürn 24 Ekim’de düz hareketine geçiş yapıyor. Taşınma, tadilat gibi konularda aksayan işler yoluna girebilir. Aile büyüklerinizle olan problemlere çözüm bulabilirsiniz.

Yazının başında 25 Ekim’de burcunuzda bir parçalı Güneş tutulması yaşanacağından bahsetmiştim. Sene boyunda Akrep-Boğa aksında yaşanan tutulmalar birçok konuda hayatınızı değiştirip dönüştürmüş olabilir. Sizlerin bu tutulmalardan karlı çıkabilmesi için maddi güvenlik ihtiyacınızı oluşturmaya odaklanmanız gerekir. Aklınızla hareket etmeniz gereken bir dönem. Duygularınızın girdabında savrulmayın.

28 Ekim tarihinde retro Jüpiter gerileyerek Balık burcuna yeniden geliyor. Sizlerin aşk, hobiler, hayattan keyif aldığınız şeyler ve spekülatif yatırımları anlatan evinize geçiyor. Eğer bu tarz konularda daha önceden kaçırdığınızı düşündüğünüz bir fırsat varsa tekrardan değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz. Çocuk yapmak, yeni bir hobi edinmek, paranızı farklı yerlerde değerlendirme, sahne önü işler yapmak ya da daha görünür olmakla ilgili konularınız olabilir.

29 Ekim tarihinde Merkür de burcunuza geçiş yapıyor. Zihninizin çok aktif olacağı, iletişiminizle öne çıkacağınız bir dönem olabilir sizler için.

Ayın son gününde ise Mars İkizler burcunda retro hareketine başlayacak ve bu retro Ocak 2023’e kadar devam edecek. 8.evinizdeki bu geri hareket başkalarının paralarıyla ilgili beklediğiniz gelişmelerin istediğiniz gibi sonuçlanmamasına neden olabilir. Almak istediğiniz krediye onay çıkmayabilir. Eşinizin gelirleri ile ilgili bazı pürüzler yaşanabilir.

Bu ev aynı zamanda ameliyatları da anlatır. Sert etkiler olduğu için eğer zorunlu değilse bu tarz müdahaleler yaptırmayın derim. Ancak kişisel haritalarınız buna uygun olabilir. Danışmanlık alarak karar vermenizi öneririm.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close