İkizler Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

ikizler burcu ekim yorumları

Sevgili İkizler,

Ekim ayını Merkür’ün düz seyrine geçişiyle karşılıyoruz. 4 Ekim’de Merkür Başak burcunda ileri hareketine başlıyor ve sizlerin aile, yuva, yer değişikliği, taşınma gibi konularınızda bekleyen işlerinizin yavaş yavaş yoluna girmesine yardımcı oluyor.

Eğer evle ilgili alım-satım, taşınma, tadilat, dekorasyon değişikliği gibi gündemleriniz varsa harekete geçmek için doğru zamanlardasınız.

9 Ekim tarihinde 11.evinizde yani Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Sosyal çevrenizle ve iş ortamınızla ilgili bir gerçeği öğrenebilir, bitişler ve yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Geleceğe dair yıkılan hayalleriniz için yeniden kendinizde cesaret bulabilir ve harekete geçebilirsiniz.

Yine aynı tarihte jenerasyon gezegeni Plüton düz seyrine geçecek. Sizlerin 8.evinde hareket eden Plüton; başkalarının kazançları konusunda desteklendiğinizi hissettirebilir. Miras, kredi gibi konular çözüme kavuşabilir. Plüton kitleleri ilgilendirdiği için herkesin yararlanabileceği bir vergi affı vb. gibi konulardan sizlerin de yararlanması söz konusu olabilir.

İletişim gezegeni Merkür’ün 11 Ekim’de Terazi burcuna geçiş yapmasıyla birlikte düşüncelerinizi daha çok aşk, çocuklar, hobileriniz, yatırımlarınız meşgul edebilir. Hayattan keyif aldığınız konuları daha çok konuşabilirsiniz. Bu dönemde belki bir kursa da başlayabilirsiniz.

23 Ekim tarihinde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçiyor. İşiniz, çalışma arkadaşlarınız, günlük halletmeniz gereken konular, hastalıklar, hizmet alıp verdiğiniz kişi ve kurumlarla ilgili konular bir ay boyunca odağınızda olacak. Özellikle bu alanlarla ilgili daha stratejik kararlar alabilir, kadınların hayatınızda daha etkin rol aldığını fark edebilirsiniz.

Satürn 24 Ekim’de retro hareketini bitirerek ileriye doğru harekete başlıyor. 9.ev konularında aksayan işleriniz varsa daha kolay sonuçlandığına şahit olabilirsiniz. Yurt dışı, vize, pasaport, kurslar, yüksek öğrenim gibi konuların hızlandığını görebilirsiniz.

Yılın ve tabii ki Ekim ayının en önemli olaylarından biri olan Güneş tutulması 25 Ekim tarihinde 2 derece Akrep burcunda gerçekleşiyor. Günlük rutinlerinizin içerisine dahil olan konularda bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Çalışma ve beslenme düzeniniz değişebilir, varsa hastalığınızla ilgili farklı bir çözüm deneyebilirsiniz.

25 Ekim’de retro Jüpiter’in gerileyerek Balık burcuna geçmesiyle birlikte kariyerinizle ilgili bazı fırsatlar yakalamanız söz konusu olabilir. Ek olarak evlilik, nişan, anne-baba olma gibi gündemleriniz de olabilir.

İletişim gezegeni Merkür’ün Akrep burcuna geçişiyle aklınızı daha çok aldığınız ve verdiğiniz hizmetler meşgul edebilir. İş ortamınızla ilgili yazışmalar ve anlaşmalar hız kazanabilir.

Ayın son gününde ise sizin burcunuzda seyahat eden Mars geri hareketine başlıyor. Retro boyunca kendinizi gergin, sinirli ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorunu kendiniz de aramak yerine eşiniz ve ailenizle daha çok vakit geçirerek bu süreci daha kolay atlatmaya odaklanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close