Boğa Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

boğa burcu ekim yorumları

Sevgili Boğalar,

Ekim ayına iletişim gezegeni Merkür’ün düz hareketine geçmesi ile merhaba diyoruz. Sizlerin aşk, çocuklar, yatırımlar, hobileri anlatan evinizde geri giden Merkür, artık işleri yoluna koymak için hareket edecek.

Bu dönemde çocuklarınızla iletişiminizin daha rahat aktığını görebilir, spekülatif yatırımlarınızın olumlu sonuç getirmeye başladığına şahit olabilirsiniz. Hayattan keyif aldığınız konularla ilgili önünüze çıkan pürüzler ortadan kalkabilir.

9 Ekim tarihinde 12.evinizde yani Koç burcunda bir dolunay yaşayacaksınız. Bu dolunay varsa iş hayatında çözümlenmemiş konuları çözmeye, arkanızdan dönenleri gözler önüne sermeye geliyor. Özellikle kadınlarla ilgili konularda sizi etkisi altına alan gündemler oluşabilir.

Yine aynı tarihte Plüton Oğlak burcunda düz seyrine başlıyor. Yurt dışı ve yabancılarla ilgili konularda uzun süredir sonuçlanmasını beklediğiniz işlerinizden haber gelebilir. Dil kursları, seyahatler, akademik öğretim gibi konular da buna dahil. Plüton bir jenerasyon gezegeni olduğu için aslında toplumu ilgilendiren bir kararın sizin bu alanlardaki işlerinizi rahatlamasına vesile olması gibi düşünebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, iki devlet arasında yapılan bir anlaşma sizlere yurt dışına daha rahat çıkmanın kapısını açabilir gibi.

11 Ekim tarihinde iletişim gezegeni Merkür, ilişki burcu Terazi’ye geçiş yapıyor. Sizlerin günlük rutinleriniz, sağlığınız, hizmet aldığınız ve verdiğiniz kişi ve kurumlarla ilgili alanınızdaki Merkür’ün bu seyahati, belirtilen konularda anlaşma, sözleşme, karar alma gibi durumları gündeme getirebilir. Daha önce adım attığınız konuları, şimdi tekrar finalize etmek için ele aldığınızı görebilirsiniz.

23 Ekim’de Güneş ve Venüs’ün de Akrep burcuna geçişi ile artık karşınızda duran, size ayna görevi gören herkes ve her şeyle daha yakından ilgileneceksiniz. Evliliğiniz, eşiniz, sevgiliniz, iş ortağınız… Birebir ilişki içerisinde bulunduğunuz kişilerle daha keyifli vakit geçirebilme potansiyeliniz yüksek.

Yılın ve tabii ki ayın en önemli olaylarından biri 25 Ekim’deki Akrep burcundaki Güneş tutulması, yine sizlerin karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Yıl boyunca bu alanda çeşitli krizler deneyimlemiş olabilirsiniz. Belki evlenme kararı almış, belki de birlikteliğinizi bitirmiş olabilirsiniz. İşinizi bırakmış, yepyeni bir kariyer yolculuğuna adım atmış olabilirsiniz.

Sizler için büyük dönüşümlerin yaşanacağı, hayatınızda öncesi-sonrası olarak bahsedeceğiniz olayların yaşandığı ya da yaşanacağı günlerden geçiyorsunuz. Sağlam yapınız bu fırtınalardan da dağ gibi dik çıkacaktır.

24 Ekim tarihinde Satürn Kova’da düz seyrine başlıyor. Kariyer hayatınızda ilerlemeyen konuların hızlandığını görebilirsiniz. Sürekli engellerle karşılaştığınız zamanlar artık geride kaldı. Sabrınızın meyvelerini eğer bu süreçten öğrenerek çıktıysanız toplayabilirsiniz.

28 Ekim’de retro Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Aralık ayına kadar da sizlerin sosyal çevre evinizde seyahat edecek. Dernekler, kulüpler, topluluklarla yapılan her türlü aktiviteler ve hayattan beklentileriniz, umutlarınız yeniden hareketlenecek. Bu alanlarda kendinizi şanslı hissetmeye başlayacaksınız.

29 Ekim’de Merkür de Akrep burcuna geçiş yapacak ve artık burada atmanız gereken imzaları size attıracak. Aldığınız kararları uygulamaya geçme vakti sizler için.

Ayın son gününde para ve değerler evinizdeki Mars, retro hareketine başlayacak. Kazancınızla ilgili konuların ertelendiğine, yavaş ilerlediğine şahit olabilirsiniz. Retro dönemlerini doğru yönetmek için biraz geri çekilip düşünmek ve hemen karşı evdeki başkalarının kazançlarına dikkati yöneltmek nefes almanız için size alan açabilir.

Hırs yapmadan, ani kararlar almadan durum değerlendirmesi yapabilirseniz retro hareket bittiğinde her şeyin daha kolay aktığına zam, terfi, ek gelir gibi farklı kazanç fırsatlarının önünüze geldiğine şahit olabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close