Koç Burcu Ekim Ayı Yorumları 2022

koç burcu ekim yorumları

Sevgili Koçlar,

Merkür’ün geri hareketi 4 Ekim’de sona eriyor. Bu da sizlerin aksayan günlük işlerinizin ya da çalıştığınız kurum ve iş arkadaşlarınızla olan anlaşmazlıkların yavaş yavaş sona ereceğine işaret ediyor. Derin bir oh çekebilirsiniz.

9 Ekim tarihinde sizin burcunuzda bir dolunay gerçekleşiyor. Her ne kadar dolunay enerjisi bir kapanış, sonlanma olarak lanse edilse de gerçekleştiği evle ilgili konuları aydınlığa kavuşturduğu için güzel etkiler barındırır. Kendinizle, yeteneklerinizle, bedeninizle, eşiniz ya da işinizle ilgili bazı durumları daha net görebilir ve harekete geçmek için büyük bir istek duyabilirsiniz.

Kendi değerinizi özellikle sosyal çevrenizde parlatacağınız kararlar gündeminizde olabilir. Sizi kendinizle ilgili sürekli rahatsız eden geçmiş bir mevzunun çözümünü de bulabilirsiniz. Estetikle ilgili ameliyat konularını da değerlendirmeniz mümkün.

11 Ekim tarihinde Merkür karşıt burcunuz Terazi’ye geçiş yapıyor. İlişkilerde ve iş birliklerinde daha uyumlu, adaletli iletişimi tercih edebilirsiniz. Hep ben demek yerine daha ılımlı bir yaklaşım benimseyebilirsiniz. Daha önce önünüze gelen teklifler için imza aşamasına geçmeniz de olası ihtimaller arasında.

23 Ekim’e geldiğimizde Güneş ve Venüs Akrep burcuna geçiş yapıyor ve sizlerin odağı artık 8.ev konuları oluyor. Yani yaklaşık bir ay boyunca başkalarından elde edilecek kazançlar, borçlar, krediler, vergiler, miraslar gibi konular sizi meşgul edebilir. Varsa ameliyat gündemleriniz bu süre zarfında gerçekleşebilir. Ayrıca güzellikle ilgili bir işlem için de gökyüzü destekleyici nitelikte.

24 Ekim tarihinde Satürn Kova’da düz seyrine başlıyor. Kendinizi şanssız ve yalnız hissettiğiniz; kalabalık ortamlardan kendinizi dışlanmış sandığınız zamanları geride bırakıyorsunuz. Elemeniz gerekenleri elediniz ve kalanlarla daha sağlam şekilde yapılanma zamanı.

Geldik ayın en önemli tarihine ve olayına. 25 Ekim’de Akrep burcunun 2 derecesinde bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulmaların etkisi çok önceden başlar ve sonrasında 6 aya kadar etkili olur. Kişisel haritanızda tetiklendiği taktirde büyük olaylar yaşamanıza vesile olabilir.

2022 boyunca tutulmalar Akrep – Boğa aksında gerçekleşti ve sizde bu etkileri kendi kazancınız, değeriniz ve başkalarının size sundukları değerler konularında yaşadınız. Daha fazla kazanmak için mevcut düzeniniz yerle bir olmuş olabilir. Başkalarından beklediğiniz desteği alamamış olabilirsiniz. Ancak bu yaşananların hepsi size farkındalık kazandırıp daha sağlam, köklü adımlarla ilerlemeniz içindi.

28 Ekim’de Jüpiter tekrardan Balık burcuna geçiş yapıyor. Geri hareketteki Jüpiter, şifasını aradığınız hastalığınıza derman, ruhsal çıkmazlarınıza ışık olabilir. Aralık ayında tekrar burcunuza geçecek olan Jüpiter 16 Mayıs 2023’e kadar size şans getirecek. Ancak şu anda arka planda ilerleyen ilahi sistemi anlamaya odaklanın.

29 Ekim’de Merkür Akrep burcuna geçiş yapıyor. Kredi, vergi, alım-satım vb. konularda imzalık durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu dönemde daha çok okült konularla ilgilenebilir, değişim-dönüşüm odaklı kitaplar okuyabilir, kendinizi geliştirecek kurslara yazılabilirsiniz.

Yönetici gezegeniniz Mars 31 Ekim’de retro hareketine başlıyor. İletişim evinizde gerçekleşecek bu geri hareket özellikle yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konularda zorlanmaları beraberinde getirebilir. Kısa seyahat, araç alım satım, elektronik cihaz alımlarında zararlı çıkmanıza neden olabilir. Bu tarz gündemleriniz varsa acele etmemeye, agresif davranışlarda bulunmamaya özen göstermenizde fayda var.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close