Yataş Bedding Baza ve Başlık Modelleri ile Sağlık ve Estetik Bir Arada

Sponsorlu İçerik

Yataş Bedding, uyku sağlığına önem veren ve gece boyunca yataktaki konforunu önemseyenler için birbirinden işlevsel baza tasarımları ile karşınıza çıkıyor. Üstün teknoloji ile üretilen, uyku kalitenizi en üst seviyeye çıkartan Yataş baza modelleri ile ertesi güne tamamen dinlenmiş olarak uyanmayı mümkün kılıyor. Sandıklı ve sandıksız olarak tasarlanan, aynı zamanda eşyalarınız için fonksiyonel bir depolama alanı olarak da kullanabileceğiniz çiftli ya da tekli baza modelleri, şık görünümleriyle yatak odanızın dekorasyonuna da daha estetik bir atmosfer kazandırıyor.

Sağlıklı Uyku Deneyiminin Estetikle Buluştuğu Baza Modelleri

Yataş Bedding tasarımlarının kaliteli ve dayanıklı yapısıyla yatağınızı uzun yıllar boyunca formu hiç bozulmadan kullanabilirsiniz. Dolaro deri, tay tüyü ve maja kumaş kullanılarak üretilen ve uyurken sizi ayrıcalıklı hissettirecek bu modellerin dekoratif özelliklerinden de oldukça memnun kalacaksınız.

Bu ürünler, dilediğinizi seçebilmeniz adına farklı ölçülerde satışa sunuluyor. Çift ya da tekli baza olarak seçebileceğiniz ürünlerin arasından, eğer büyük bir yatak istiyorsanız geniş bir ölçüye sahip bir baza tercih edebilir veya yatak odanız dar ise görece olarak dar boyutlardaki bazaları tercih edebilirsiniz. Farklı renk alternatifleri ile beğeninize sunulan modeller arasından yatak odanızın renkleri ile uyum sağlayacak ürünü satın alarak odanızda bütünlüğe ulaşabilirsiniz.

Depolama Alanı Yaratan Sandıklı Bazalar 

Tek ve çift kişilik baza çeşitleri sandıklı tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Conform isimli sandıklı model çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Saklamak istediğiniz ancak görünmesini arzu etmediğiniz eşyalarınız için eşsiz bir depolama alanı yaratıyor. Comfort modeli, kaliteli ve sağlıklı uyku uyuyabilmenizi sağlarken ayrıca eşyalarınızı saklayabileceğiniz bir depolama alanı sunuyor. Çelik konstrüksiyon yapılarıyla uzun ömürlü bir kullanım vadediyor. Yataş Bedding sandıklı baza modelleri arasında yüksek tasarımlı ayaklara sahip modeller de oldukça beğeni kazanıyor. 

Ekstra Bir Yatağa Sahip Olun!

Pop-Up baza modelleri, modası geçmeyen oldukça fonksiyonel model olarak dikkat çekiyor. Pop-Up yavrulu bazalar, kompakt tasarımları sayesinde birden fazla ihtiyaca cevap veriyor. Sürgülü kasalara sahip olan ve bu sayede kasasından ekstra bir yatak çıkabilen model, istediğiniz zaman tek, istediğiniz zaman çift kişilik bir yatağa dönüşebiliyor. İhtiyaca göre açıp kapayabileceğiniz tasarım ile istediğiniz anda alandan tasarruf edebilirsiniz. Emniyet kilidi ile takviye edilmiş olan amortisör ve makaslar ile sistem kilitlenebiliyor. Paslanma ve çürüme yapmayan çelik konstrüksiyon iç aksamı ile uzun yıllar kullanım avantajı sağlıyor. Bu modele maja kumaş seçeneği, özel krem, bej, kahve ve turkuaz renk alternatifleriyle sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Güzel Baza Başlık Modelleri ile Yatağınızı Tamamlayın

Yataş Bedding yataklarının benzersiz kalite ve estetiğini modern başlık modelleri ile zenginleştirebilirsiniz. Çeşitli doku ve formlarda sunulan birbirinden özgün başlık modelleri; düğme detaylar, geometrik tasarımlar, kapitone desen gibi çağdaş ve klasik çizgileri bir arada bulunduruyor.

Mirela başlık, hareketli kapitone desenleri ile tercih edilen modellerin başında geliyor. Farklı kartela ve renk seçenekleri sunan Mirela başlık modeli, yatak odanıza derinlik katmaya yardımcı oluyor. Valery başlık modelindeki geometrik hatlar ile yatak odanızda sakin ve romantik bir ortam yaratabilir, dinlendirici bir uykunun yanı sıra ruhunuzu da dinlendirebilirsiniz.

Bazaların ve yatak başlıklarının fiyatları, tasarımlarında kullanılan malzeme ve ölçü gibi model özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. Yenilikçi ve üstün teknolojilerle tasarlanan tüm bazalara Yataş Bedding internet sitesi üzerinden veya Yataş Bedding mağazalarından hemen ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ülviye Suna
Ülviye Suna
Merhaba, ben Ülviye. Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunuyum. Yaklaşık 10 senedir özel sektörde SEO uzmanı olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, hayvanları, denizi ve dekorasyonu çok seviyorum. Bir kuşum, bir salyangozum, bir de kitabım var. (https://www.kitapyurdu.com/kitap/neden-dogurmuyorum-/650183.html)
Sevdiğim, beğendiğim şeyleri takip için hesaplarımı ziyaret etmeyi unutmayın 🙂

Başka Yazı Yok

Giriş Yap

close